Povezane vesti

Dejan Stanković: Sve što sam imao nestalo je sa Sinišom

Dejan Stanković: Sve što sam imao nestalo je sa Sinišom

Sport klub 27.12.2022
Podeli : “Sinišina smrt me je lišila svih reči, u sebi osećam ogromnu prazninu koju nikada ranije nisam upoznao”, izjavio je Dejan Stanković u intervjuu za italijanski "Il Secolo XIX". Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović… »
Dejan Stanković: Sve što sam imao nestalo je sa Sinišom

Dejan Stanković: Sve što sam imao nestalo je sa Sinišom

N1 Info 27.12.2022
“Sinišina smrt me je lišila svih reči, u sebi osećam ogromnu prazninu koju nikada ranije nisam upoznao”, izjavio je Dejan Stanković u intervjuu za italijanski "Il Secolo XIX". Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović preminuo je… »
„Osećam ogromnu prazninu“: Prvo oglašavanje Dejana Stankovića posle gubitka fudbalskog oca Siniše Mihajlovića

„Osećam ogromnu prazninu“: Prvo oglašavanje Dejana Stankovića posle gubitka fudbalskog oca Siniše Mihajlovića

Danas 27.12.2022
Prerano preminuli „bombarder“ iz Borova sela za života je govorio da ima malo bliskih i porodičnih prijatelja, poput njegovog mlađeg kompanjona iz Lacija i Intera. I zato su mediji i javnost čekali da čuju prve reči Dejana Stankovića, nakon… »
Stanković: Ogromna praznina zbog Sinišine smrti

Stanković: Ogromna praznina zbog Sinišine smrti

Dnevnik 27.12.2022
TORINO: Sinišina smrt me je lišila svih reči, u sebi osećam ogromnu prazninu koju nikada ranije nisam upoznao, izjavio je Dejan Stanković u intervjuu za italijanski "Il Secolo XIX". Legendarni srpski fudbaler i trener Siniša Mihajlović preminuo je… »
Oglasio se Dejan Stanković: Po prvi put govorio o Mihinoj smrti!

Oglasio se Dejan Stanković: Po prvi put govorio o Mihinoj smrti!

Hot sport 27.12.2022
Izgubio velikog prijatelja i kuma. Siniša Mihajlović preminuo je nedavno nakon duge i teške borbe sa leukemijom. U Rimu je sahranjen, a iz crkve u kojoj je održano opelo, Sinišin kovčeg u prvom redu izneo je uplakani Dejan Stanković zajedno sa… »
Sve što sam imao, nestalo je sa njim... Deki se oglasio prvi put od smrti "ćaleta" Mihe: Osećam ogromnu prazninu

Sve što sam imao, nestalo je sa njim... Deki se oglasio prvi put od smrti "ćaleta" Mihe: Osećam ogromnu prazninu

Mondo 27.12.2022
Dejan Stanković i Siniša Mihajlović bili su nerazdvojni - saigrači, prijatelji i kumovi. Dejan Stanković i Siniša Mihajlović bili su nerazdvojni - saigrači, prijatelji i kumovi. Iznenadna smrt Siniše Mihajlovića teško je pala svim njegovim… »
Prvo oglašavanje Stankovića od smrti Mihajlovića: Ostao sam bez reči, otišao je deo mene

Prvo oglašavanje Stankovića od smrti Mihajlovića: Ostao sam bez reči, otišao je deo mene

Euronews 27.12.2022
Bivši srpski fudbaler, a sada trener Sampdorije, Dejan Stanković prvi put se oglasio nakon smrti Siniše Mihajlovića. Poznato je da su njih dvojica imali sjajan prijateljski odnos, koji su kasnije krunisali i kumstvom. Bili su saigrači u Laciju i… »
Dejan Stanković slomljen: Oglasio se prvi put posle smrti Siniše Mihajlovića

Dejan Stanković slomljen: Oglasio se prvi put posle smrti Siniše Mihajlovića

Večernje novosti 27.12.2022
Smrt Siniše Mihajlovića veoma teško je pala Dejanu Stankoviću. Foto arhiva VN Dve legende srpskog fudbala su bile veliki prijatelji. Prijateljstvo su krunisali i kumstvom. Zajedno su igrali u Laciju i Interu, a Stanković je u više navrata isticao… »
FOTO Tate više nema, ali tu je njena snaga: Sinišina ćerka otkrila koji muškarac je njen veliki oslonac

FOTO Tate više nema, ali tu je njena snaga: Sinišina ćerka otkrila koji muškarac je njen veliki oslonac

Nova 27.12.2022
Emotivna poruka. Svet i dalje tuguje za Sinišom Mihajlovićem koji je preminuo 16. decembra posle velike borbe sa leukemijom. Jedan od najboljih fudbalera bivše jugoslavije sahranjen je u Rimu na Svetog Nikolu, a iza sebe je ostavio veliku porodicu. Sa… »

Vesti dana »