Povezane vesti
NIS dogodine planira investicije od blizu 50 milijardi, proizvodnju i prodaju struje
Nova ekonomija 27.12.2022
NIS naredne godine planira da uloži 49,1 milijardu dinara (oko 481 milion evra), piše u saopštenju odbora direktora povodom usvojenog biznis plana za 2023. godinu. Najviše novca biće izvodjeno za istraživanja i proizvodnju nafte i gasa. NIS će u Srbiji… »
NIS sledeće godine investira 49,1 milijardu dinara
Biznis.rs 27.12.2022
Kompanija usvojila novi biznis plan. U dokumentu objavljenom na Beogradskoj berzi navodi se da Naftna industrija Srbije (NIS) predviđa ambiciozni investicioni program u narednom periodu, a u 2023. godini biće uložena 49,1 milijarda dinara. „NIS će tako… »
Vesti dana »
Ovo nisu nepogode na koje smo navikli, ne izlazite napolje! Srbiju danas na udaru opasnog fenomena: Evo šta je tačno linijska oluja koja hrli ka Beogradu
Blic pre 31 minutajoš 32 povezane
Tramp najavio potpisivanje sporazuma sa Iranom, Teheran sumnja u rok
Beta pre 36 minutajoš 28 povezanih
Turska je napadala, ali je Australija davala golove: Veliko iznenađenje i sjajna pobeda „Ozija“ na početku Svetskog prvenstva
Danas pre 3 satajoš 37 povezanih
Prva iznenađenja na Mundijalu: Australija pobedila Tursku, Brazil i Maroko podelili bodove
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 19 povezanih



