Povezane vesti

Gvideti: Zahvalan sam na šansi da vodim ovaj neverovatan tim

Gvideti: Zahvalan sam na šansi da vodim ovaj neverovatan tim

Politika 27.12.2022
Novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije, Italijan Đovani Gvideti, izjavio je večeras da je počastvovan što je imenovan na ovu funkciju. Odbojkaški savez Srbije saopštio je da će Gvideti da zameni sunarodnika Danijelea Santorelija… »
Gvideti novi selektor odbojkašica Srbije

Gvideti novi selektor odbojkašica Srbije

Novi magazin 27.12.2022
Italijanski stručnjak Djovani Gvideti novi je selektor ženske seniorske odbojkaške reprezentacije Srbje, potvrdio je danas Odbojkaški saves Srbije (OSS). OSS i italijanski stručnjak, aktuelni trener turskog Vakifbanka, dogovorili su saradnju do kraja… »
Osvojio zlato pa promenio reprezentaciju: Srbija ima novog selektora, Santareli preuzeo Tursku! (foto) (video)

Osvojio zlato pa promenio reprezentaciju: Srbija ima novog selektora, Santareli preuzeo Tursku! (foto) (video)

Hot sport 27.12.2022
Italijan zamenio Italijana! Đovani Gvideti, aktuelni trener turskog Vakfibanka iz Istanbula, imenovan je danas za prvog trenera ženske seniorske odbojkaške reprezntacije Srbije. Ugovorom je predviđeno da italijanski stručnjak ostane na klupi seniorki… »
Ko je Đovani Gvideti? Turski zet i veliki Terzićev rival

Ko je Đovani Gvideti? Turski zet i veliki Terzićev rival

Sport klub 27.12.2022
Podeli : Novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije biće Đovani Gvideti. Čini se da je odlazak Danijelea Santarelija bio neočekivan jer on nije ostao na klupi tima ni godinu dana, ali je takođe sa druge strane utisak da je reprezentacija… »
"Zahvalan sam, ponosan, uzbuđen!" Novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije ne može da dođe sebi

"Zahvalan sam, ponosan, uzbuđen!" Novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije ne može da dođe sebi

Večernje novosti 27.12.2022
Odbojkaški savez Srbije i dosadašnji selektor Danijele Santareli, koji je na kormilu naše nacionalne selekcije osvojio svetsko zlato i bronzu u Ligi nacija 2022, sporazumno su raskinuli saradnju, a novi strateg srpskih heroina ne skriva oduševljenje… »
Gvideti: Zahvalan sam, ponosan i uzbuđen!

Gvideti: Zahvalan sam, ponosan i uzbuđen!

Sport klub 27.12.2022
Podeli : U prvoj izjavi nakon objave inforamcije da je postao novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije, Đovani Gvideti nije štedeo komplimente na račun tima koji preuzima, a istakao je da je izuzetno ponosan i zahvalan na prilici koja mu se… »
Gvideti: Zahvalan sam, ponosan i uzbuđen!

Gvideti: Zahvalan sam, ponosan i uzbuđen!

N1 Info 27.12.2022
U prvoj izjavi nakon objave inforamcije da je postao novi selektor ženske odbojkaške reprezentacije, Đovani Gvideti nije štedeo komplimente na račun tima koji preuzima, a istakao je da je izuzetno ponosan i zahvalan na prilici koja mu se pruža… »

Vesti dana »