Povezane vesti

Rasim Ljajić za Alo! o novoj većini u BNV-u: Mi smo cilj ostvarili kada smo pobedili!

Rasim Ljajić za Alo! o novoj većini u BNV-u: Mi smo cilj ostvarili kada smo pobedili!

Sandžak haber 27.12.2022
Politika Vesti Rasim Ljajić za Alo! o novoj većini u BNV-u: Mi smo cilj ostvarili kada smo pobedili! 27/12/202239 Viewsbnv, Husein Memić, Rasim Ljajić Iako je SDP Srbije, na čijem se čelu nalazi Rasim Ljajić, pobedio na izborima za Bošnjačko… »
Dispanzer za žene Doma zdravlja Novi Pazar dobio najsavremeniji ultrazvučni aparat

Dispanzer za žene Doma zdravlja Novi Pazar dobio najsavremeniji ultrazvučni aparat

Sandžak haber 27.12.2022
Dispanzer za žene Doma zdravlja Novi Pazar dobio je najsavremeniji ultrazvučni aparat kakav samo ima još i Doma zdravlja Niš. Ovaj ultrazvučni aparat koji je dobio Dispanzer za žene će zameniti postojeći star više od 15 godina. Novi ultrazvuk… »
Humanitarne organizacije Otvorena ruka i Sevap obezbedili 100 paketića za najmlađe

Humanitarne organizacije Otvorena ruka i Sevap obezbedili 100 paketića za najmlađe

IndeksOnline 27.12.2022
Sto paketića za najmlađe osnovce obezbedile su humanitarne organizacije ”Otvorena ruka” i ”Sevap”. Novogodišnju atmosferu u foajeu Kulturnog centra upotpunilo je prisustvo animatora. Deca su imala priliku da se fotografišu sa Deda Mrazom i… »

Vesti dana »