Povezane vesti

Luka obrnuo igricu, Dončićeva noć karijere, niko ovo nije napravio u istoriji NBA!

Luka obrnuo igricu, Dončićeva noć karijere, niko ovo nije napravio u istoriji NBA!

Sportske.net 28.12.2022
Niko ovo nikada nije napravio. Luka Dončić je noćaš ušetao u istoriju sa 60 poena, 21 skokom i 10 asistencija u pobedi Dalasa nad Njujorkom. Odlučili su produžeci, ali i do tih produžetaka Slovenac je bukvalno plesao košarku. Promašio je namedno… »
Divac sa dončićem napravio najveću grešku u istoriji: Rekao "imam boljeg", a njegovog igrača svi zaboravili!

Divac sa dončićem napravio najveću grešku u istoriji: Rekao "imam boljeg", a njegovog igrača svi zaboravili!

Mondo 28.12.2022
Luka Dončić je u ovom trenutku među najboljim košarkašima na svetu, a pre četiri godine dva tima imala su šansu da ga dovedu pre Dalasa. I nisu to učinili, pa se posebno priča o kiksu koji je napravio Vlade Divac. Luka Dončić je u ovom trenutku… »
Srpski časovi košarke amerima! Nikola Jokić impresivnom partijom nosio Denver do trijumfa: Sakramento nije znao šta da radi…

Srpski časovi košarke amerima! Nikola Jokić impresivnom partijom nosio Denver do trijumfa: Sakramento nije znao šta da radi…

Večernje novosti 28.12.2022
NAJBOLjI centar sveta Nikola Jokić još jednom je nosio svoje Denver nagetse do trijumfa u NBA ligi. Ovoga puta pred ekipom koju predvodi zlatni dečko iz Sombora pali su Sakramento kingsi rezultatom 113:106, a srpski as bio je blizu novog tripl-dabl… »
Hit izjava luke dončića: Slovenac nasmejao sve ljubitelje košarke (video)

Hit izjava luke dončića: Slovenac nasmejao sve ljubitelje košarke (video)

Večernje novosti 28.12.2022
DUGO će se među ljubiteljima košarke pričati o onome što je u noći između utorka i srede uradio Luka Dončić. Slovenac je nakon utakmice karijere nasmejao sve hit izjavom. FOTO: AP/Tanjug Košarkaš Dalasa je neverovatnom partijom ušao u istoriju… »
(VIDEO) „Umoran sam kao pas, treba mi pivo“: Rekordno NBA veče Luke Dončića, Slovenac ubacio 60 poena

(VIDEO) „Umoran sam kao pas, treba mi pivo“: Rekordno NBA veče Luke Dončića, Slovenac ubacio 60 poena

Danas 28.12.2022
As Dalasa napunio koš u pobedi protiv Njujork Niksa – 126:121. Tako što je ubacio polovinu poena svojih Maveriksa – 60, za 47 minuta provedenih na parketu tokom utakmice dobijene u produžecima. Čudesni reprezentativac Slovenije pogodio je 21 od 31… »
Dončić je odigrao utakmicu života: 60 poena i tripl-dabl - istorija NBA lige je ispisana

Dončić je odigrao utakmicu života: 60 poena i tripl-dabl - istorija NBA lige je ispisana

Večernje novosti 28.12.2022
LUKA Dončić ispisao je noćas istoriju NBA lige. Ovo što je uspeo da uradi slovenački reprezentativac do sada nije viđeno u košarci. FOTO: AP/Tanjug Košarkaši Dalasa savladali su nakon produžetka Njujork nikse sa 126:121, a Luka Dončić je… »
Dončićevih epskih 60!

Dončićevih epskih 60!

Sport klub 28.12.2022
Podeli : Luka Dončić je ušao u istoriju NBA lige u neverovatnoj pobedi Dalasa protiv Njujork Niksa 126:121. Slovenački as je postao prvi igrač, koji je na jednom meču postigao 60 poena i imao preko 20 skokova (21). Oborio je rekord franšize po… »
Najbolja partija u istoriji NBA: Dončić je uradio nešto nezamislivo, čitav svet mu se klanja! (video)

Najbolja partija u istoriji NBA: Dončić je uradio nešto nezamislivo, čitav svet mu se klanja! (video)

Hot sport 28.12.2022
Monstruozna partija slovenačkog beka! Prosto ponekad deluje neverovatno sa kojom lakoćom Dončić igra u najjačoj ligi sveta. Već sada je jedan od najbolji u NBA ligi i to nastavlja da potvrđuje iz meča u meč. Večeras je njegov Dalas savladao… »
Luka posle čudesne večeri: "Potrebno mi je pivo..."

Luka posle čudesne večeri: "Potrebno mi je pivo..."

Sportske.net 28.12.2022
Slovenački košarkaš i superstar Dalas Maveriksa Luka Dončić imao je istorijsko veče u pobedi svog tima nad Njujork Niksima 126:121. Nestvarni Dončić ubacio je 60 poena, imao 21 skok i 10 asistencija, što su statistički parametri koji nikada nisu… »
Nestvarni Luka Dončić ubacio 60 poena Njujorku i oborio još jedan rekord

Nestvarni Luka Dončić ubacio 60 poena Njujorku i oborio još jedan rekord

Euronews 28.12.2022
Luka Dončić je nastavio sa dominacijom u NBA ligi, u pobedi Dalasa nad Njujorkom od 126:121 (115:115) posle produžetka ispisao je nove stranice istorije jer je postao prvi košarkaš sa tripl-dabl učinkom od 60 poena, 21 skokom i 10 asistencija. Vukao… »
Savršenstvo! O ovoj partiji Jokića pisaće se dugo: Odigrao bez greške, Srbin vodio Denver do velikog preokreta!

Savršenstvo! O ovoj partiji Jokića pisaće se dugo: Odigrao bez greške, Srbin vodio Denver do velikog preokreta!

Mondo 28.12.2022
Nikola Jokić je uspeo da meč protiv Sakramenta završi bez izgubljene lopte, a znamo da je stalno kod njega u rukama. Nikola Jokić je uspeo da meč protiv Sakramenta završi bez izgubljene lopte, a znamo da je stalno kod njega u rukama. Sve kockice su… »
Dončić ubacio 60! Meč kakav NBA nikad nije video: "Prevario" sve i dobio izgubljenu utakmicu, pao rekord!

Dončić ubacio 60! Meč kakav NBA nikad nije video: "Prevario" sve i dobio izgubljenu utakmicu, pao rekord!

Mondo 28.12.2022
Luka Dončić je prethodne noći odigrao najbolju utakmicu u karijeri. Luka Dončić je prethodne noći odigrao najbolju utakmicu u karijeri. Nikola Jokić odigrao je prošle noći savršenu utakmicu, bez greške, ali šta tek reći za partiju Luke… »

Vesti dana »