Povezane vesti

Barselona nudi novi ugovor, Markos Alonso ostaje na Kamp Nou

Barselona nudi novi ugovor, Markos Alonso ostaje na Kamp Nou

Politika 28.12.2022
Fudbaler Barselone Markos Alonso produžiće ugovor sa katalonskim klubom do juna 2024. godine, prenose španski mediji. Alonso (32) je u Barselonu stigao u letnjem prelaznom roku iz Čelsija, a ima ugovor sa ekipom sa "Nou Kampa" do juna 2023. godine… »
Barselona nudi Markosu Alonsu ugovor do juna 2024. godine

Barselona nudi Markosu Alonsu ugovor do juna 2024. godine

Euronews 28.12.2022
Fudbaler Barselone Markos Alonso produžiće ugovor sa katalonskim klubom do juna 2024. godine, prenose španski mediji. Alonso (32) je u Barselonu stigao u letnjem prelaznom roku iz Čelsija, a ima ugovor sa ekipom sa "Nou Kampa" do juna 2023. godine… »
Jedan od kapitena Barse: Zarađujem kao da sam junior

Jedan od kapitena Barse: Zarađujem kao da sam junior

Sport klub 28.12.2022
Podeli : Serđi Roberto pre pola godine potpisao je novi ugovor sa Barselonom i odrekao se velikog novca kako bi ostao na Kamp Nou i pomogao u finansijskoj stabilizaciji kluba. Ugovor mu traje do kraja sezone i želi da ga produži. Navodno je pristao na… »
Roberto: Još nisam produžio ugovor sa Barselonom, ne znam da li ostajem u klubu

Roberto: Još nisam produžio ugovor sa Barselonom, ne znam da li ostajem u klubu

Dnevnik 28.12.2022
BARSELONA: Fudbaler Barselone Serhi Roberto priznao je danas da još nije počeo pregovore u vezi produženja ugovora sa katalonskim klubom, prenose španski mediji. Roberto je u junu ove godine potpisao novi ugovor sa Barselonom i odrekao se velikog… »

Vesti dana »