Povezane vesti
E – račun za sistem objedinjene naplate u JSP "Kragujevac"
InfoKG 28.12.2022
Jedan od ciljeva koji je postavljen Godišnjim Programom poslovanja Javno stambenog preduzeća „Kragujevac” za 2023. godinu je i promovisanje izdavanja građanima E-računa za izvršenu uslugu na mejl korisnika čime bi se u značajnoj meri umanjili troškovi… »
Dostupan e-Račun u JSP Kragujevac
RTK 28.12.2022
U cilju brže i jednostavnije dostave računa potrošačima, a radi uštede novčanih sredstava i očuvanja životne sredine kroz uštedu paira, Javno stambeno preduzeće Kragujevac omogućilo je građanima prijavu za korišćenje e-Računa. Građani se mogu prijaviti… »
Objedinjena naplata uskoro i preko e-računa
Ritam grada Kg 28.12.2022
Kako je najavljeno, građani bi račune objedinjene naplate, preko JSP Kragujevac, uskoro mogli da dobijaju i u elektornskoj formi. “Jedan od ciljeva koji je postavljen programom poslovanja Javno stambenog preduzeća Kragujevac za 2023. godinu je i… »
Vesti dana »
Strani radnici imaju ista prava kao naši: Nepalci se sele iz kragujevačkog naselja nakon jezivog protesta grupe ekstremista, hitno potreban plan zbog ksenofobije
Blic pre 37 minutajoš 1 povezana
Treći mesec američkih sankcija NIS-u – Vučić: Razrađujemo više scenarija; Đedović Handanović: Situacija sve složenija
RTS pre 22 minutajoš 1 povezana






