Povezane vesti

Siniša Mihajlović za vreme sankcija pomogao goci! Još se seća njegovih reči: Rekao je - Ja ću ti to završiti, ne brini!

Siniša Mihajlović za vreme sankcija pomogao goci! Još se seća njegovih reči: Rekao je - Ja ću ti to završiti, ne brini!

Mondo 28.12.2022
Goca Božinovska prisetila se kako joj je Siniša Mihajlović pomogao kada joj je to bilo najpotrebnije, kao i da je teško podnela smrt proslavljenog fudbalera i svog velikog prijatelja. Goca Božinovska prisetila se kako joj je Siniša Mihajlović… »
Goca Božinovska otkrila kako joj je Miha pomogao da othrani decu: Reči koje joj je uputio će vas rasplakati

Goca Božinovska otkrila kako joj je Miha pomogao da othrani decu: Reči koje joj je uputio će vas rasplakati

Svet & Skandal 28.12.2022
Siniša Mihajlović i Goca Božinovska bili su prijatelji, pa pevačica i dalje ne može da se oporavi od njegove smrti. Ona tvrdi da je slavni fudbaler bio divan čovek, te da joj je upravo on pomogao da othrani svoju decu, što ona nikad neće moći da… »
"Ja ću ti to srediti" Siniša Mihajlović za vreme sankcija pomogao Božinovskoj da othrani decu, samo za jedan dan joj…

"Ja ću ti to srediti" Siniša Mihajlović za vreme sankcija pomogao Božinovskoj da othrani decu, samo za jedan dan joj…

Kurir 28.12.2022
Goca Božinovska pune tri godine nigde ne peva, a kako u penziju ne može da ode još šest godina, odlučila je da snimi novu pesmu i vrati se na scenu u punom sjaju. Do tada, pevačica željno očekuje još jednog unuka koji stiže krajem januara… »

Vesti dana »