Povezane vesti
Preminula 3 pacijenta, koronavirusom zaražene još 1.064 osobe
RTS 29.12.2022
U Srbiji su za 24 sata registrovana još 1.064 nova slučaja koronavirusa, od 9.501 testiranog uzorka. Od posledica kovida 19 preminule su 3 osobe. Na bolničkom lečenju su 264 pacijenta, od kojih je 16 na respiratoru, objavljeno je na sajtu covid19.rs… »
Više od 1.000 novih slučajeva kovida u Srbiji, preminule tri osobe
Radio 021 29.12.2022
U poslednja 24 sata preminule su još tri osobe od posledica koronavirusa u Srbiji, pa je ukupan broj žrtava 17.508, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs. Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na koronavirus je testirana 9.501 osoba, a… »
Šta je bivalentna vakcina koja je dostupna u Srbiji od ove nedelje i ko i kada može da je primi?
Danas 29.12.2022
Građani Srbije od nedavno na vakcinalnim punktovima imaju na raspolaganju i bivalentnu vakciju protiv kovida 19. Vakcina, koju proizvodi kompanija Moderna napravljena je upotrebnom tehnologije informacione RNK-a i sadrži originalni, vuhanski soj i… »
Građanima Srbije na raspolaganju bivalentna vakcina protiv korona virusa
Al Jazeera 29.12.2022
Nova vakcina koristi se kao ‘booster’ doza kod svih koji su primili najmanje dvije doze vakcine protiv COVID-a 19. Građanima Srbije na raspolaganju je nova bivalentna vakcina protiv korona virusa, a koristi se kao booster doza kod svih koji su primili… »
Vesti dana »
Adriana Vilagoš osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Birmingemu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih
SRCE Valjevo: Paljenje automobila tužioca Vujičića direktan vid zastrašivanja
N1 Info pre 3 satajoš 44 povezane
Andrej Barna osvojio srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Parizu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 57 povezanih
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 5 satijoš 35 povezanih





