Povezane vesti

Nisam ja kriv, naterao me je... Novi fudbaler Liverpula otkrio zašto je odbio Mančester junajted

Nisam ja kriv, naterao me je... Novi fudbaler Liverpula otkrio zašto je odbio Mančester junajted

Večernje novosti 29.12.2022
NOVI fudbaler Liverpula Kodi Gakpo priznao je da je pre prelaska u klub sa "Enfilda" razgovarao sa saigračem iz holandske reprezentacije Virdžilom van Dajkom. FOTO: AP/Tanjug Gakpo (23) je bio jedan od najboljih igrača Holandije na Svetskom prvenstvu u… »
Žiru u Milanu još najmanje godinu dana

Žiru u Milanu još najmanje godinu dana

Sport klub 29.12.2022
Podeli : Fudbaler Milana Olivijer Žiru blizu je potpisivanja novog ugovora sa višestrukim šampionom Evrope. Žiru je prošle godine za 2,85 miliona evra prešao iz Čelsija u Milan za koji je odigrao 57 utakmica, postigao 23 gola u svim takmičenjima i… »
Žiru pred novim potpisom!

Žiru pred novim potpisom!

Sportske.net 29.12.2022
Francuski centarfor Olivije Žiru blizu je produžetka ugovora sa šampionom Italije Milanom, javljaju mediji na "Čizmi". Iskusni, 36-godišnji napadač došao je leta 2021. godine na "San Siru" u transferu vrednom 2.850.000 iz Čelsija i bio jedan od… »
Mbape: Martinez nije moj problem, jedva čekam Mesija

Mbape: Martinez nije moj problem, jedva čekam Mesija

N1 Info 29.12.2022
Fudbaler Pari Sen Žermena i francuski reprezentativac Kilijan Mbape ponovio je da mu je teško pao poraz od selekcije Argentine u finalu Svetskog prvenstva u Kataru. Argentina je u finalu Mundijala posle boljeg izvođenja penala savladala Francusku… »
Mbape: "Nikad neću svariti poraz od Argentine"

Mbape: "Nikad neću svariti poraz od Argentine"

Sportske.net 29.12.2022
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape rekao je da nikad neće moći da svari poraz Francuske u finalu Svetskog prvenstva od Argentine posle jedanaesteraca. "Mislim da to nikada neću svariti", rekao je Mbape novinarima posle utakmice protiv Strazbura… »
Mbape: Martinez nije moj problem, jedva čekam Mesija

Mbape: Martinez nije moj problem, jedva čekam Mesija

Sport klub 29.12.2022
Podeli : Fudbaler Pari Sen Žermena i francuski reprezentativac Kilijan Mbape ponovio je da mu je teško pao poraz od selekcije Argentine u finalu Svetskog prvenstva u Kataru. Argentina je u finalu Mundijala posle boljeg izvođenja penala savladala… »
Mbape: Preživljao sam teške trenutke posle poraza u finalu

Mbape: Preživljao sam teške trenutke posle poraza u finalu

Dnevnik 29.12.2022
PARIZ: Fudbaler Pari Sen Žermena i francuski reprezentativac Kilijan Mbape ponovio je danas da mu je teško pao poraz od selekcije Argentine u finalu Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi "Ekip". Argentina je 18. decembra u finalu Mundijala posle boljeg… »
Takav Dan: Kako je cela Španija pomislila da Mbape stiže u Barselonu

Takav Dan: Kako je cela Španija pomislila da Mbape stiže u Barselonu

Večernje novosti 28.12.2022
U većem broju država Dan šale je 1. april. U Španiji je to 28. decembar. I, baš na taj datum, danas, Španijom je prostrujala vest da besni Kilijan Mbape stiže u Barselonu. FOTO: AP/Tanjug Kako navori "Mundo Deportivo" u tekstu " Barselona dovodi… »

Vesti dana »