Povezane vesti

Vučić: Svaki dan mira koji kupimo je život i šansa za budućnost

Vučić: Svaki dan mira koji kupimo je život i šansa za budućnost

IndeksOnline 29.12.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da nam je svaki dan mira koji kupimo, svaki dan stabilnosti koji kupimo, to nam je život više i šansa više za budućnost. “Ja tome ne vidim alternativu”, istakao je Vučić u video… »
Vučić: Svaki dan mira koji kupimo nam je život više, šansa više za budućnost

Vučić: Svaki dan mira koji kupimo nam je život više, šansa više za budućnost

Sputnik 29.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da nam je svaki dan mira koji kupimo, svaki dan stabilnosti koji kupimo, to nam je život više i šansa više za budućnost. "Ja tome ne vidim alternativu", istakao je Vučić u video objavi na… »
Vučić: Svaki dan mira koji kupimo je život i šansa za budućnost

Vučić: Svaki dan mira koji kupimo je život i šansa za budućnost

Insajder 29.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da nam je svaki dan mira koji kupimo, svaki dan stabilnosti koji kupimo, to nam je život više i šansa više za budućnost. "Ja tome ne vidim alternativu", istakao je Vučić u video objavi na… »
Vučić: "Svaki dan mira koji kupimo, to nam je život i šansa više za budućnost"

Vučić: "Svaki dan mira koji kupimo, to nam je život i šansa više za budućnost"

Telegraf 29.12.2022
Vučić je poručio da tzv. vlast u Prištini ne želi da gradi poverenje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je svaki dan mira koji kupimo, svaki dan stabilnosti koji kupimo, život više i šansa više za budućnost. - Ja tome ne… »
Moćna poruka predsednika Vučića: Svaki dan mira koji kupimo, to nam je život više (video)

Moćna poruka predsednika Vučića: Svaki dan mira koji kupimo, to nam je život više (video)

Kurir 29.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video na Instagram profilu "avucic" i poručio da nam je svaki dan mira koji kupimo - život više. "Bolje smo iskoristili ovih deset godina nego svi drugi. Brže je Srbija napredovala od svih drugih… »
Ukinuta povišena borbena gotovost Vojske Srbije

Ukinuta povišena borbena gotovost Vojske Srbije

N1 Info 29.12.2022
Stanje povišene borbene gotovosti u Vojsci Srbije ukinuto je odlukom predsednika i vrhovnog komandanta Aleksandra Vučića, potvrđeno je Tanjugu u Predsedništvu. Borbena gotovost proglašena je 26. decembra zbog situacije na severu Kosova. Tada je… »
Ukinuto stanje povišene borbene gotovosti Vojske Srbije

Ukinuto stanje povišene borbene gotovosti Vojske Srbije

Novi magazin 29.12.2022
Stanje povišene borbene gotovosti u Vojsci Srbije, koje je predsednik Aleksandar Vučić proglasio 26. decembra zbog situacije na severu Kosova, ukinuto je, saznaje portal Nova.rs. Odluka je usvojena nakon dogovora da počne uklanjanje barikada koje su… »
Veliko hvala predsedniku i Srbima sa KiM! Premijerka Brnabić: Vladavina prava je pobedila

Veliko hvala predsedniku i Srbima sa KiM! Premijerka Brnabić: Vladavina prava je pobedila

Kurir 29.12.2022
Premijerka Ana Brnabić objavila je na svom Tviter nalogu kako je zahvalna predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Srbima sa Kosova i Metohije za to što su našli snage da na brutalan teror i agresiju odgovore skoro pa bezganičnim strpljenjem "Ogromna… »
Brnabić: Ogromna zahvalnost predsedniku i Srbima sa KiM za posvećenost miru

Brnabić: Ogromna zahvalnost predsedniku i Srbima sa KiM za posvećenost miru

Blic 29.12.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izrazila je danas ogromnu zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Srbima sa KiM za to što su, kako je navela, našli snage da na brutalan teror i agresiju odgovore "skoro pa bezgraničnim strpljenjem… »
Za mene je Kosovo i Metohija Srbija i nikada neće biti ništa drugo Predsednik Vučić poslao jaku poruku: Borim se i boriću…

Za mene je Kosovo i Metohija Srbija i nikada neće biti ništa drugo Predsednik Vučić poslao jaku poruku: Borim se i boriću…

Kurir 29.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video i poručio da je za njega Kosovo i Metohija Srbija i da nikada neće biti ništa drugo. On je na svom Instagram profilu objavio video svoje jučerašnje izjave da je po prvi put srpska strana… »
Vučić poručio: Za mene je Kosovo i Metohija Srbija, i nikada neće biti ništa drugo

Vučić poručio: Za mene je Kosovo i Metohija Srbija, i nikada neće biti ništa drugo

Telegraf 29.12.2022
Borim se i boriću se za našu braću i naše sestre. Vučić je na svom Instagram profilu objavio video svoje jučerašnje izjave da po prvi put srpska strana dobila nešto što je "izvor prava" da KBS ne mogu na sever Kosova bez saglasnosti komandanta… »
Brnabić: Ogromna zahvalnost predsedniku i Srbima sa KiM za posvećenost miru

Brnabić: Ogromna zahvalnost predsedniku i Srbima sa KiM za posvećenost miru

Telegraf 29.12.2022
Brnabić je takođe zahvalila međunarodnim partnerima koji su pomogli da se sačuva mir. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izrazila je danas ogromnu zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Srbima sa KiM za to što su, kako je navela… »

Vesti dana »