Povezane vesti

Patent mladog naučnika iz Srbije za lečenje kardiovaskularnih bolesti

Patent mladog naučnika iz Srbije za lečenje kardiovaskularnih bolesti

Nova ekonomija 29.12.2022
TS Ventures Fond Telekoma Srbija odabrao je devet startap kompanija na čijem će razvoju raditi u narednom periodu. Danas je predstavljen jedan od projekata – NANOCRAFT, jedinog srpskog startapa iz oblasti biotehnologija u 2022. godini. Primenom novih… »
TS Ventures Fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

TS Ventures Fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

Nedeljnik 29.12.2022
Foto: TAG media TS Ventures Fond Telekoma Srbija svoju prvu godinu poslovanja završio je sa devet odabranih startapa, što predstavlja odličan rezultat kako za sam fond tako i za čitavu startap zajednicu. O izazovima sa kojima su se susreli u prvoj… »
TS Ventures fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

TS Ventures fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

Mondo 29.12.2022
Beograd, 29.12.2022. - TS Ventures Fond Telekoma Srbija svoju prvu godinu poslovanja završio je sa devet odabranih startapa, što predstavlja odličan rezultat kako za sam fond tako i za čitavu startap zajednicu. Beograd, 29.12.2022. - TS Ventures Fond… »
TS Ventures Fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

TS Ventures Fond Telekoma Srbija u prvoj godini rada odabrao devet startapa

Euronews 29.12.2022
TS Ventures Fond Telekoma Srbija svoju prvu godinu poslovanja završio je sa devet odabranih startapa, što predstavlja odličan rezultat kako za sam fond tako i za čitavu startap zajednicu. O izazovima sa kojima su se susreli u prvoj godini rada Fonda i… »

Vesti dana »