Povezane vesti

Anonimusi poslali jezive pretnje predsedniku Srbije: Uputili preteću poruku Aleksandru Vučiću! Mi ne praštamo, očekujte…

Anonimusi poslali jezive pretnje predsedniku Srbije: Uputili preteću poruku Aleksandru Vučiću! Mi ne praštamo, očekujte…

Kurir 29.12.2022
Globalna hakerska grupa Anonimusi uputila je preteću poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću! Oni su se oglasili na Tviteru u videu koji traje dva minuta. Tvrde da "Srbija ne sluša međunarodne institucije" i da se služi represijom da bi… »
Vučiću stigla pretnja od "anonimusa"! Upozorenje predsedniku Srbije zbog Kosova - "Mi ne praštamo, očekujte nas"

Vučiću stigla pretnja od "anonimusa"! Upozorenje predsedniku Srbije zbog Kosova - "Mi ne praštamo, očekujte nas"

Mondo 29.12.2022
Svetski poznata hakerska grupa "Anonimusi" je uputila poruku pretnje predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću! Svetski poznata hakerska grupa "Anonimusi" je uputila poruku pretnje predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću! Svetski poznata… »
Anonimusi prete Vučiću: Ako ne zaustavite "opasne akcije" na Kosovu...

Anonimusi prete Vučiću: Ako ne zaustavite "opasne akcije" na Kosovu...

Dnevnik 29.12.2022
BEOGRAD: Hakerska grupa Anonimusi, poznata po brojnim akcijama širom sveta, uputila je pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da ukoliko ne obustavi "akcije na Kosovu", ljudi na Kosovu neće biti bez podrške. U video poruci objavljenoj na… »
"Anonimusi" prete Vučiću: Optužili ga da destabilizuje region: Naša poruka će biti jasna, zaustavite opasne akcije na…

"Anonimusi" prete Vučiću: Optužili ga da destabilizuje region: Naša poruka će biti jasna, zaustavite opasne akcije na…

Blic 29.12.2022
Grupa koja se predstavlja kao "Anonimusi", preko društvene mreže Tviter uputila je pretnje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, koga je optužila da za pokušaj destabilizacije regiona. Na video snimku koji je objavljen, vidi se osoba pod maskom… »

Vesti dana »