Povezane vesti

Britanska kompanija za zdravstvene podatke: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

Britanska kompanija za zdravstvene podatke: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

Euronews 29.12.2022
Oko 9.000 ljudi u Kini verovatno umire svakoga dana od koronavirusa, saopštila ja danas britanska kompanija za zdravstvene podatke Erfiniti sa sedištem u Londonu, skoro udvostručivši svoju procenu od pre nedelju dana. Kumulativni broj smrtnih… »
Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana?

Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana?

RTV 29.12.2022
PEKING - Oko 9.000 ljudi u Kini verovatno umire svakoga dana od korona virusa, saopštila ja danas britanska kompanija za zdravstvene podatke Erfiniti sa sedištem u Londonu, skoro udvostručivši svoju procenu od pre nedelju dana. Kumulativni broj… »
Erfiniti: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

Erfiniti: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

IndeksOnline 29.12.2022
PEKING – Oko 9.000 ljudi u Kini verovatno umire svakoga dana od korona virusa, saopštila ja danas britanska kompanija za zdrvastvene podatke Erfiniti sa sedištem u Londonu, skoro udvostručivši svoju procenu od pre nedelju dana. Kumulativni broj… »
Erfiniti: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

Erfiniti: Oko 9.000 ljudi verovatno umire od korone u Kini svakoga dana

Telegraf 29.12.2022
Kumulativni broj smrtnih slučajeva u Kini od 1. decembra verovatno je dostigao 100.000 na ukupno 18,6 miliona zaraženih, naveo je Erfiniti, preneo je Rojters. Oko 9.000 ljudi u Kini verovatno umire svakoga dana od korona virusa, saopštila ja danas… »

Vesti dana »