Povezane vesti

Lazarević za SK: Svaki igrač Barselone pravi razliku

Lazarević za SK: Svaki igrač Barselone pravi razliku

Sport klub 29.12.2022
Podeli : Košarkaš Crvene zvezde Stefan Lazarević rekao je za Sport Klub pred utakmicu sa Barselonom da njegov tim zna recept za pobedu u tom duelu. Lazarević je takođe naglasio da veruje u podršku navijača, ali da je svestan koji igrači bi mogli… »
Ivanović za SK: I da zaustavimo Mirotića neće biti dovoljno

Ivanović za SK: I da zaustavimo Mirotića neće biti dovoljno

Sport klub 29.12.2022
Podeli : Trener Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je za Sport Klub pred duel sa Barselonom da je naredni rival 'crveno-belih' jedna od najboljih ekipa koja je konačno kompletna. Iskusni stručnjak je istakao značaj Nikole Mirotića za katalonski… »
Nedović za SK: Da se hranimo energijom sa tribina

Nedović za SK: Da se hranimo energijom sa tribina

Sport klub 29.12.2022
Podeli : Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović rekao je za Sport Klub pred meč sa Barselonom da će ključ u tom duelu biti da zajedno sa saigračima parira rivalu na početku. Nedović je takođe naglasio da nema slabih ekipa u Evroligi, a takođe… »
Stefan Lazarević: ‘Sa Kalinom smo se kokali i na treningu, spremni smo za mušku utakmicu!’

Stefan Lazarević: ‘Sa Kalinom smo se kokali i na treningu, spremni smo za mušku utakmicu!’

Hot sport 29.12.2022
Težak zadatak očekuje ekipu Duška Ivanovića! U okviru 16. kola Evrolige košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Barselone. Utakmica u hali ‘Aleksandar Nikolić’ na programu je od 19 časova, a interesovanje za ovaj duel govori da bi navijači… »
Duško Ivanović pred Barselonu: Moramo da se borimo

Duško Ivanović pred Barselonu: Moramo da se borimo

Dnevnik 29.12.2022
BEOGRAD: Dolazi nam jedna od najboljih ekipa Evrope, imaju izvandredan roster i interesantno za njih, oni su i bez Mirotića, Higinsa i Kjurika ovako dobri, a tek kada su kompletni vidite koji je to kvalitet, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde… »
"Zamislite tek kada su kompletni": Duško Ivanović izneo očekivanja pred meč Crvena zvezda - Barselona

"Zamislite tek kada su kompletni": Duško Ivanović izneo očekivanja pred meč Crvena zvezda - Barselona

Večernje novosti 29.12.2022
KOŠARKAŠI Crvene zvezde sutra će ukrstiti koplja sa španskom Barselonom u okviru Evrolige. FOTO: M. Vukadinović Tim povodom, Duško Ivanović, čovek koji je promenio negativan narativ koji je okruživao tim sa Maldog Kalemegdana, obratio se medija i… »
Duško Ivanović pred Barselonu: Momci mi kažu da ćemo dobiti

Duško Ivanović pred Barselonu: Momci mi kažu da ćemo dobiti

Euronews 29.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde nastavljaju sezonu u Evroligi utakmicom protiv Barselone u 16. kolu Evrolige. Na programu je u petak od 19 časova u Beogradu. Pred susret je govorio trener crveno-belih Duško Ivanović. "Jedna od najboljih ekipa. Imaju zaista… »
Barselona? Ovi momci kažu da će da dobiju! Stiže strašna Barselona u Pionir: "Zamislite kakav je to kvalitet"

Barselona? Ovi momci kažu da će da dobiju! Stiže strašna Barselona u Pionir: "Zamislite kakav je to kvalitet"

Mondo 29.12.2022
Trener Crvene zvezde sa optimizmom najavio evroliaški spektakl svog tima u "Pioniru" Trener Crvene zvezde sa optimizmom najavio evroliaški spektakl svog tima u "Pioniru" Crvena zvezda u petak igra praznični spektakl protiv Barselone u Evroligi - pred… »
Ivanović pred Barsu otkrio šta je s Nedovićem: "Moji momci mi kažu da će da dobiju..."

Ivanović pred Barsu otkrio šta je s Nedovićem: "Moji momci mi kažu da će da dobiju..."

Sportske.net 29.12.2022
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je medijima pred utakmicu s Barselonom da njegovu ekipu očekuje vrlo težak susret. Crveno-bele sutra od 19 sati u okviru 16. kola Evrolige očekuje okršaj protiv Katalonaca koji su imali dosta… »

Vesti dana »