Povezane vesti

Suzana Mančić osvojila bračnu slobodu! Otkrila tajne braka, a evo kako će provesti novu godinu!

Suzana Mančić osvojila bračnu slobodu! Otkrila tajne braka, a evo kako će provesti novu godinu!

Kurir 30.12.2022
Suzana Mančić, pevačica i glumica, progovorila je o braku i otkrila je kako će proslaviti Novogodišnju noć. Naime, Suzana ističe da su prethodne dve godine bile užasne i da je napokon krenula više da izlazi. - Ova godina mi je bila kao buđenje… »
Novu godinu čeka sama: Suzana Mančić šokirala priznanjem o bračnom partneru i ljubavi: "Prija nam razdvojenost..."

Novu godinu čeka sama: Suzana Mančić šokirala priznanjem o bračnom partneru i ljubavi: "Prija nam razdvojenost..."

Blic 30.12.2022
Voditeljka Suzana Mančić, pred sam kraj godine, sumirala je utiske, govorila o ljubavi, ali i priznala kako će dočekati 2023. - Ova godina mi je bila kao buđenje iz nekog dugog sna. Prespavali smo koronu i kao da se vraćamo u normalu. To je moj… »
Za doček ću sedeti sama kod kuće! Suzana Mančić iznenadila odlukom - prvi put bez muža, a evo zbog čega su se razdvojili

Za doček ću sedeti sama kod kuće! Suzana Mančić iznenadila odlukom - prvi put bez muža, a evo zbog čega su se razdvojili

Mondo 30.12.2022
Suzana Mančić neće čekati Novu godinu sa suprugom Simeonom kao što su mnogi očekivali, već je donela odluku da bude sama. Suzana Mančić neće čekati Novu godinu sa suprugom Simeonom kao što su mnogi očekivali, već je donela odluku da bude… »

Vesti dana »