Povezane vesti

Nenad Periš za Nova.rs: Poslednja poruka koju mi je Matej poslao je „Tata, ulazim u Srbiju“, ni sad ne znam kako i zašto…

Nenad Periš za Nova.rs: Poslednja poruka koju mi je Matej poslao je „Tata, ulazim u Srbiju“, ni sad ne znam kako i zašto…

Nova 31.12.2022
Matej Periš (27) iz Splita nestao je u noći između 30. i 31. decembra prošle godine u Beogradu, a njegovo beživotno telo pronađeno je 139 dana kasnije, 18. maja, na Adi Huji, 7,5 kilometara od kluba "Gotik" u kome mu se izgubio trag. Nenad Periš… »
3 Misterije nestanka mateja periša: Splićanin je neke tajne zauvek odneo sa sobom u grob!

3 Misterije nestanka mateja periša: Splićanin je neke tajne zauvek odneo sa sobom u grob!

Kurir 31.12.2022
Matej Periš (27), Splićanin čiji su nestanak i smrt ujedinili region, pre godinu dana krenuo je u provod sa prijateljima u Beograd i u noći pred doček Nove godine nestao bez traga, a njegova smrt i dalje je obavijena velom misterije. Za njim je odmah… »
"Patrijarh i nadbiskup su mi čestitali Božić": Nenad Periš na godišnjicu nestanka njegovog sina: "Jako mi je teško, video…

"Patrijarh i nadbiskup su mi čestitali Božić": Nenad Periš na godišnjicu nestanka njegovog sina: "Jako mi je teško, video…

Blic 31.12.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša, mladića koji je nestao pre godinu dana u Beogradu kada je došao sa prijateljima u Beograd ne bili dočekao Novu Godinu, govorio je za medije o Matejevim prijateljima sa kojima je došao u Srbiju, ali i otkrio da su mu… »
Nenad Periš otvorio dušu za Kurir: Ja sam nestankom sina izgubio svoje ime i prezime, a postao sam Matejev otac i drago mi…

Nenad Periš otvorio dušu za Kurir: Ja sam nestankom sina izgubio svoje ime i prezime, a postao sam Matejev otac i drago mi…

Kurir 31.12.2022
Ova godina je bila neverovatno tragična i celoj našoj porodici je promenila život. Matej je otišao sa ovog sveta iznenada. Iz potrebe da proslavi dolazak Nove godine dogodilo se to što se dogodilo i nepovratno se sve promenilo. Ovim rečima počinje… »

Vesti dana »