Povezane vesti
Hrvatska od ponoći uvodi evro i ulazi u Šengen
Politika 31.12.2022
ZAGREB – Hrvatska od ponoći uvodi evro i ulazi u Šengen. Hrvatska će postati 20. članica evrozone. Nadležni su pozvali građane da za novogodišnje praznike pripreme dovoljno gotovine. Ministar finansija Marko Primorac rekao je da će prvih 14 dana… »
Hrvatska od ponoći uvodi evro i ulazi u Šengen
Vesti online 31.12.2022
Hrvatska od ponoći uvodi evro i ulazi u Šengen. Hrvatska će postati 20. članica evrozone. Nadležni su pozvali građane da za novogodišnje praznike pripreme dovoljno gotovine, piše portal Index. Ministar finansija Marko Primorac rekao je da će… »
Hrvatska od ponoći uvodi euro i ulazi u Šengen
RTV 31.12.2022
ZAGREB - Hrvatska od ponoći uvodi evro i ulazi u Šengen. Hrvatska će postati 20. članica evrozone. Nadležni su pozvali građane da za novogodišnje praznike pripreme dovoljno gotovine, piše portal Indeks. Ministar finansija Marko Primorac rekao je… »
Vesti dana »

Protest u Novom Sadu "I nama je dosta krvi", prostorije SNS zasute jajima
RTV pre 44 minutajoš 41 povezana

Manojlović: Napad na profesorku Pravnog fakulteta je odraz politike koja nipodaštava visoko obrazova
Beta pre 3 satajoš 25 povezanih

Zbor građana Futog u utorak ispred zgrade suda organizuje skup podrške napadnutom sugrađaninu
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 17 povezanih

Bisljimi nabacuje i "preševsku dolinu": Petković odgovorio - Sorensen sprema "trilateralu"
Pravda pre 24 minutajoš 24 povezane

Novi Sad: Usvojena inicijativa za spomenik žrtvama tragedije na Železničkoj stanici
Serbian News Media pre 4 satijoš 15 povezanih