Povezane vesti

"Tu sam da ostavim nešto iza sebe": Šapić o tome šta je urađeno za šest meseci mandata i koji su dalji planovi za Beograd

"Tu sam da ostavim nešto iza sebe": Šapić o tome šta je urađeno za šest meseci mandata i koji su dalji planovi za Beograd

Blic 31.12.2022
"Za ovih šest meseci, otkako sam na čelu Beograda, nisam video niti osetio, unutar gradskog aparata, neku namernu opstrukciju, ni sa jednog nivoa, ni u jednom sekretarijatu i mislim da dobro funkcionišemo", rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar… »
Šapić: Ne pogađaju me spekulacije da nemam podršku SNS

Šapić: Ne pogađaju me spekulacije da nemam podršku SNS

N1 Info 31.12.2022
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da za šest meseci, otkako je na čelu grada, nije video niti osetio, unutar gradskog aparata, neku namernu opstrukciju, ni sa jednog nivoa, ni u jednom sekretarijatu, preneo je Beoinfo. Šapić je za… »
Tu sam da ostavim nešto iza sebe: Intervju - Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda

Tu sam da ostavim nešto iza sebe: Intervju - Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda

Večernje novosti 31.12.2022
SRPSKA napredna stranka je velika organizacija, siguran sam da tamo nisam svima simpatičan, ali nisu ni meni svi simpatični, pa šta. Ali, za ovih šest meseci, otkako sam na čelu Beograda, nisam video niti osetio unutar gradskog aparata neku namernu… »
Šapić: Tu sam da ostavim nešto iza sebe, Grad u sledeću godinu ulazi u „eru brige o ljudima“

Šapić: Tu sam da ostavim nešto iza sebe, Grad u sledeću godinu ulazi u „eru brige o ljudima“

Danas 31.12.2022
Za ovih šest meseci, otkako sam na čelu Beograda, nisam video niti osetio, unutar gradskog aparata, neku namernu opstrukciju, ni sa jednog nivoa, ni u jednom sekretarijatu i mislim da dobro funkcionišemo, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar… »

Vesti dana »