Povezane vesti

Dobrica Veselinović: Ulazak u institucije je otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje društvo

Dobrica Veselinović: Ulazak u institucije je otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje društvo

Beta 31.12.2022
Član pokreta Ne davimo Beograd Dobrica Veselinović ocenio je danas da je ulazak pokreta u institucije otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje, zelenije, održivije i solidarnije društvo. "Za mene je veoma važno da upristojimo i uljudimo ne samo… »
Dobrica Veselinović: Ulazak u institucije je otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje društvo

Dobrica Veselinović: Ulazak u institucije je otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje društvo

Novi magazin 31.12.2022
Član pokreta Ne davimo Beograd Dobrica Veselinović ocenio je danas da je ulazak pokreta u institucije otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje, zelenije, održivije i solidarnije društvo. "Za mene je veoma važno da upristojimo i uljudimo ne samo… »
Veselinović: Ulazak u institucije još jedan front u borbi za bolje društvo

Veselinović: Ulazak u institucije još jedan front u borbi za bolje društvo

N1 Info 31.12.2022
Član pokreta Ne davimo Beograd Dobrica Veselinović ocenio je da je ulazak pokreta u institucije otvaranje još jednog fronta u borbi za bolje, zelenije, održivije i solidarnije društvo. „Za mene je veoma važno da upristojimo i uljudimo ne samo… »

Vesti dana »