Povezane vesti

VIDEO Ambasador Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

VIDEO Ambasador Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Radio 021 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u novogodišnjoj video-čestitki da u 2023. godini želi da vidi rad na zbližavanju ekonomija Srbije i SAD i posebno rad na zbližavanju njihovih naroda. "Mislim da srpski i američki narod imaju mnogo… »
Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Danas 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u novogodišnjoj video-čestitki da u 2023. godini želi da vidi rad na zbližavanju ekonomija Srbije i SAD i posebno rad na zbližavanju njihovih naroda. „Mislim da srpski i američki narod imaju mnogo… »
Ambasador Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Ambasador Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

N1 Info 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u novogodišnjoj video-čestitki da u 2023. godini želi da vidi rad na zbližavanju ekonomija Srbije i SAD i posebno rad na zbližavanju njihovih naroda. „Mislim da srpski i američki narod imaju mnogo… »
Hil: U 2023. godini želim zbližavanje srpskog i američkog naroda

Hil: U 2023. godini želim zbližavanje srpskog i američkog naroda

Euronews 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil uputio je danas građanima Srbije čestitku povodom Nove godine. ''U 2023. želim zbližavanje naših ekonomija i naroda koji imaju mnogo toga zajedničkog'', poručio je Hil u novogodišnjoj čestitki objavljenoj na… »
Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Hil: U 2023. želim rad na zbližavanju ekonomija i naroda SAD i Srbije

Beta 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u novogodišnjoj video-čestitki da u 2023. godini želi da vidi rad na zbližavanju ekonomija Srbije i SAD i posebno rad na zbližavanju njihovih naroda. "Mislim da srpski i američki narod imaju mnogo… »
Hil: U 2023. želim zbližavanje srpskog i američkog naroda

Hil: U 2023. želim zbližavanje srpskog i američkog naroda

Vesti online 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil uputio je danas građanima Srbije čestitku povodom Nove godine. – U 2023. želim zbližavanje naših ekonomija i naroda koji imaju mnogo toga zajedničkog – poručio je Hil u novogodišnjoj čestitki objavljenoj… »
Ovde se osećamo kao kod kuće, hvala srpskom narodu Novogodišnja čestitka ambasadora Hila: Da se ekonomije i narodi još…

Ovde se osećamo kao kod kuće, hvala srpskom narodu Novogodišnja čestitka ambasadora Hila: Da se ekonomije i narodi još…

Kurir 31.12.2022
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je u novogodišnjoj video-čestitki da u 2023. godini želi da vidi rad na zbližavanju ekonomija Srbije i SAD i posebno rad na zbližavanju njihovih naroda. "Mislim da srpski i američki narod imaju mnogo… »

Vesti dana »