Povezane vesti

(Foto) ono kad se obučeš, a praktično si go: Tamara Đurić na proslavu došla u haljini kakvu niste videli, niko ne skida…

(Foto) ono kad se obučeš, a praktično si go: Tamara Đurić na proslavu došla u haljini kakvu niste videli, niko ne skida…

Blic 01.01.2023
Starleta Tamara Đurić večeras je došla na reprezizu Nove godine u jednom prestoničkom hotelu, gde peva pevačica Aleksandra Prijović. U Tamaru su bile sve oči uprte i to zbog izazovnog stajlinga koji je ponela. Naime, ona je za ovu priliku izabrala… »
(Video): "Viktor i Boba su došli sa mnom, ostali su imali obaveze" Lepa Brena u kraljevsko plavoj haljini, zablistala u…

(Video): "Viktor i Boba su došli sa mnom, ostali su imali obaveze" Lepa Brena u kraljevsko plavoj haljini, zablistala u…

Blic 01.01.2023
Pevačica Lepa Brena večeras nastupa u jednom beogradskom restoranu, a u intervjuu za "Blic" je svima poželela dobro zdravlje. Brena se za večerašnju ludu i nezaboravnu noć pojavila u kraljevsko plavoj haljini i zasenila izgledom. Brena je za "Blic"… »
(Video) Zablistala u nikad kraćoj providnoj haljini: Kaći Grujić poprsje u prvom planu: "Žao mi je što ne slavim Novu…

(Video) Zablistala u nikad kraćoj providnoj haljini: Kaći Grujić poprsje u prvom planu: "Žao mi je što ne slavim Novu…

Blic 31.12.2022
Pevačica Katarina Grujić večeras nastupa za doček Nove godine u jednom prestoničkom hotelu, a za ovu priliku došla je odevena u mini providnoj haljini. U prvom planu bilo je njeno bujno porpsje, kao i duge noge. U intervjuu za "Blic", Kaća je… »
(Foto) bujne grudi i minići: Spektakl na dočeku Nove godine, pevačice prevazišle same sebe svojim stajlinzima: A tek kad…

(Foto) bujne grudi i minići: Spektakl na dočeku Nove godine, pevačice prevazišle same sebe svojim stajlinzima: A tek kad…

Blic 31.12.2022
Domaće zvezde večeras su se posebno spremile kako bi ulepšale doček Nove 2023. godine Beograđanima. Pevačica Tea Tairović bila je u topu sa tračicama, koje su štitile njeno bujno porpsje. Katarina Živković, večeras je zablistala u zlatnoj… »
"Plašim se da sve na meni ne pukne": Tea Tairović nikad izazovnija na dočeku Nove godine: Samo tračice drže njene obline

"Plašim se da sve na meni ne pukne": Tea Tairović nikad izazovnija na dočeku Nove godine: Samo tračice drže njene obline

Blic 31.12.2022
Pevačica Tea Tairović ispraća 2022. godinu koja je za nju bila puna uspeha, pre svega kada je njena karijera u pitanju. Tea se u jednom prestoničkom restoranu, gde će zabavljati goste u najluđoj noći pojavila u izazovnoj kombinaciji, koju su… »

Vesti dana »