Povezane vesti

Relja Popović se prvi put oglasio nakon što je sinoć potonuo splav na kom je nastupao

Relja Popović se prvi put oglasio nakon što je sinoć potonuo splav na kom je nastupao

Nova 01.01.2023
Evo šta je imao da poruči. U novogodišnjoj noći je, nekoliko minuta posle ponoći, došlo do nezgode na poznatom splavu „Fristajler“ koji je iznenada počeo da tone. Ljudi su u panici počeli da jure ka izlazu, te je nastao stampedo, ali, srećom… »
"I ja bih potonuo da sam slušao taj krš od muzike" Poznati pevač isprozivao Relju Popovića, kreće novi estradni rat

"I ja bih potonuo da sam slušao taj krš od muzike" Poznati pevač isprozivao Relju Popovića, kreće novi estradni rat

Kurir 01.01.2023
Pevač Aleksa Jelić isprozivao je repera Relju Popovića koji je sinoć nastupao na splavu Fristajler kada je on počeo da tone. Aleksa je na svom Fejsbuk profilu objavio status u kom je potkačio Relju Popovića. - I ja bih potonuo da sam slušao daj… »
Prvo oglašavanje relje popovića: nakon što je potonuo Fristajler na njegovom nastupu: "Rečeno nam je da moramo odmah da…

Prvo oglašavanje relje popovića: nakon što je potonuo Fristajler na njegovom nastupu: "Rečeno nam je da moramo odmah da…

Blic 01.01.2023
Pevač Relja Popović, oglasio se prvi put nakon incidenta na splavu "Fristajler" koji je krenuo da tone tokom njegovog nastupa. Naime, Relja se oglasio na Instagramu, čestitao Novu godinu, a potom otkrio i detalje. Popović je istakao da mu je žao što… »
Prvo oglašavanje relje popovića nakon drame na fristajleru! Pevač otkrio detalje incidenta, pa priznao: "Samo su mi…

Prvo oglašavanje relje popovića nakon drame na fristajleru! Pevač otkrio detalje incidenta, pa priznao: "Samo su mi…

Kurir 01.01.2023
Pevač Relja Popović, oglasio se prvi put nakon incidenta na splavu "Fristajler" koji je krenuo da tone tokom njegovog nastupa. Naime, Relja se oglasio na Instagramu, čestitao Novu godinu, a potom otkrio i detalje incidenta. Popović je istakao da mu je… »

Vesti dana »