Povezane vesti

Potresne poruke oca nestale Ilinke iz Priboja: "Samo jednu želju imam, da nađem svoje dete"

Potresne poruke oca nestale Ilinke iz Priboja: "Samo jednu želju imam, da nađem svoje dete"

Telegraf 01.01.2023
On i dalje apeluje na sve ljude dobre volje, udruženja i profesionlace da ostanu uz njega i pomognu mu da pronađe svoje dete. U trenucima novogodišnje euforije ima i onih kojima je ovaj doček jedan od najtežih. Otac Ilinke iz Priboja koja je nestala… »
Samo jednu želju imam, da nađem svoje dete: Potresne poruke oca nestale Ilinke, ne odustaje od potrage i moli sve da mu…

Samo jednu želju imam, da nađem svoje dete: Potresne poruke oca nestale Ilinke, ne odustaje od potrage i moli sve da mu…

RINA 01.01.2023
Pretraga Registracija Samo jednu želju imam, da nađem svoje dete: Potresne poruke oca nestale Ilinke, ne odustaje od potrage i moli sve da mu pomognu, danas će uz reku Lim najverovatnije ići sam Priboj - U trenucima novogodišnje euforije ima i onih… »
"Imam samo jednu želju, da nađem svoje dete" Potresne poruke oca nestale Ilinke iz Priboja: Ne odustaje od potrage i moli za…

"Imam samo jednu želju, da nađem svoje dete" Potresne poruke oca nestale Ilinke iz Priboja: Ne odustaje od potrage i moli za…

Kurir 01.01.2023
Dalibor Dujović, otac Ilinke Dujović iz Priboja koja je nestala pre 20 dana ima samo jednu želju, a to je da pronađe kćerku i od traganja ne odustaje nijedan jedini dan. "Verovatno vreme čini svoje i možda se neki ljudi udaljavaju ili su po strani… »

Vesti dana »