Povezane vesti

"Neko je uzviknuo - nož! I svi su potrčali ka izlazu" Devojka iz Švajcarske o drami na Fristajleru: Uplašila sam se za svoj…

"Neko je uzviknuo - nož! I svi su potrčali ka izlazu" Devojka iz Švajcarske o drami na Fristajleru: Uplašila sam se za svoj…

Kurir 02.01.2023
Devojka (18) iz Ciriha je sa prijateljima Novu godinu dočekala u Beogradu na splavu Fristajler koji je ubrzo nakon ponoći počeo da tone, a njihov provod pretvorio se u agoniju. Za devojku, koju su švajcarski mediji nazvali Ana T. doček je bio potpuni… »
"Hodao je i stalno se saginjao, mislio sam da mu je loše, a on je skupljao rasute evre!" Jedni bežali sa splava koji tone…

"Hodao je i stalno se saginjao, mislio sam da mu je loše, a on je skupljao rasute evre!" Jedni bežali sa splava koji tone…

Blic 02.01.2023
"Ispred sebe video sam jednog dečka koji hoda, pa nakon svakog drugog koraka on stane i sagne se. Mislio sam da mu je loše, ali zapravo, on je skupljao evre koje koje su ispadale ljudima dok su bežali", Ovim rečima za "Blic" priča mladić koji je sa… »
Prvo je neko uzviknuo: "Nož, Nož", a onda je nastao haos! Devojka iz Švajcarske opisala dramu na "Fristajleru"

Prvo je neko uzviknuo: "Nož, Nož", a onda je nastao haos! Devojka iz Švajcarske opisala dramu na "Fristajleru"

Mondo 02.01.2023
Devojka iz Švajcarske ispričala je da je na "Fristajleru", u noći kad je potonuo, prvo čula da neko viče "nož, nož". Devojka iz Švajcarske ispričala je da je na "Fristajleru", u noći kad je potonuo, prvo čula da neko viče "nož, nož". Ana T… »
"Ovako mora da je bilo na titaniku": Devojka iz Švajcarske opisala dramu na splavu Fristajler: "Atmosfera je bila super, a…

"Ovako mora da je bilo na titaniku": Devojka iz Švajcarske opisala dramu na splavu Fristajler: "Atmosfera je bila super, a…

Blic 02.01.2023
Za Anu T. (18) iz Ciriha i njene prijatelje, novogodišnja žurka u Srbiji završena je šokom. Bili su na splavu "Fristajler" u Beogradu, međutim, nedugo posle ponoći klub je počeo da tone velikom brzinom. Kad je splav krenuo da tone, svi su počeli… »

Vesti dana »