Povezane vesti

Prvo, pa muško: Kragujevac dočekao prvu bebu u 2023. godini

Prvo, pa muško: Kragujevac dočekao prvu bebu u 2023. godini

Blic 03.01.2023
Prva beba na teritoriji grada Kragujevca rođena ja 03. januara u 1 sat i 38 minuta nakon ponoći. Dvadesetpetogodišnja Kragujevčanka na svet je donela svoje prvo dete, zdravog dečaka Davida, teškog 3.870 grama a na rođenju je dobio ocenu devet… »
Nakon 48 sati čekanja, Kragujevac dobio prvu bebu u 2023. godini: Na svet je došao mali David

Nakon 48 sati čekanja, Kragujevac dobio prvu bebu u 2023. godini: Na svet je došao mali David

Telegraf 03.01.2023
U Klinici za ginekologiju i akušerstvo UKC Kragujevac prošle godine obavljeno je 2.233 porođaja, što je za četiri odsto više nego prethodne, 2021. godine. Prva beba na teritoriji grada Kragujevca rođena ja 3. januara u 1.38 nakon ponoći… »
Prva kragujevačka beba u Novoj godini rođena noćas

Prva kragujevačka beba u Novoj godini rođena noćas

Danas 03.01.2023
Prva beba sa teritorije grada Kragujevca, rođena u Novoj 2023. godini je dečak David Kinić, koga je u 01.38 minuta 3. januara, donela na svet dvadesetpetogodišnja Kragujevčanka Marina Kinić. David je rođen sa 3.870 grama i dobio je ocenu devet, a… »
Prvog dana 2023. u Kosovskoj Mitrovici rođena su tri dečaka i jedna devojčica

Prvog dana 2023. u Kosovskoj Mitrovici rođena su tri dečaka i jedna devojčica

RTS 03.01.2023
Prvog dana nove godine u porodilištu KBC u Kosovskoj Mitrovici rođene su četiri bebe. Svaka majka za poklon je dobila dečja kolica. Prvi na svet je došao Andrej. Bilo je to već u drugom satu nove godine. "Beba je htela da bude prva i bio je. Starija… »
Prvog dana nove godine u porodilištu u Kosovskoj Mitrovici rođene su 4 bebe: Na svet najpre došao Andrej

Prvog dana nove godine u porodilištu u Kosovskoj Mitrovici rođene su 4 bebe: Na svet najpre došao Andrej

Telegraf 03.01.2023
"Starija sestra mu je izabrala ime tako da smo se mi ostali složili" Prvog dana nove godine u porodilištu KBC u Kosovskoj Mitrovici rođene su četiri bebe. Svaka majka za poklon je dobila dečja kolica. Prvi na svet je došao Andrej. Bilo je to već u… »

Vesti dana »