Povezane vesti

Ljubavna priča mirne i alberta nađa Ona ga prva poljubila, prvi put se razvela zbog skandala s manekenkom i brushalterom, a…

Ljubavna priča mirne i alberta nađa Ona ga prva poljubila, prvi put se razvela zbog skandala s manekenkom i brushalterom, a…

Kurir 03.01.2023
Mirna i Albert Nađ više nisu zajedno. Dizajnerka i nekadašnji fudbaler su se rastali krajem prošle godine nakon deset godina zajedničkog života, ekskluzivno je otkrio Kurir. Ona je nedavno viđena u opštini Novi Beograd, gde se raspitivala o… »
"Toliko sam se zaljubila da sam ja njega zaprosila": Albert i Mirna Nađ su se i ranije razvodili zbog skandala fudbalera, a…

"Toliko sam se zaljubila da sam ja njega zaprosila": Albert i Mirna Nađ su se i ranije razvodili zbog skandala fudbalera, a…

Blic 03.01.2023
Mirna i Albert Nađ su zvanično razvedeni. Međutim, ovo je njihov drugi bračni brodolom budući da su već bili rastavljeni neko vreme zbog njegovog skandala sa manekenkom. Albert Nađ iza sebe ima brak sa nekadašnjom suprugom Jelenom, koja ga je… »
Kraj nakon deset godina braka: Razveli se Mirna i Albert Nađ, razlog će vas šokirati

Kraj nakon deset godina braka: Razveli se Mirna i Albert Nađ, razlog će vas šokirati

Svet & Skandal 03.01.2023
Rastali se Albert Nađ i supruga Mirna Bivši fudbaler Albert Nađ i dizajnerka Mirna rastali su se nakon decenije provedene zajedno. Kako kaže dobro obavešteni izvor, oni od prošle godine više nisu zajedno, prenosi Blic. Foto: ATA images – Mirna i… »
Razveli se Mirna i Albert Nađ!

Razveli se Mirna i Albert Nađ!

Svet plus 03.01.2023
Razveli su se Mirna i Albert Nađ! Kako mediji saznaju od izvora, njih dvoje su se rastali u mirnom tonu. Mirna i Albert Nađ više nisu zajedno. Dizajnerka i nekadašnji fudbaler su se rastali krajem prošle godine nakon deset godina zajedničkog… »
Razveli se Mirna i Albert Nađ: Pukla ljubav nakon 10 godina braka

Razveli se Mirna i Albert Nađ: Pukla ljubav nakon 10 godina braka

Blic 03.01.2023
Bivši fudbaler Albert Nađ i dizajnerka Mirna rastali su se nakon decenije provedene zajedno. Kako kaže dobro obavešteni izvor, oni od prošle godine više nisu zajedno. - Mirna i Albert bili su u braku deset godina. Zapravo, oni su se razveli 2017… »
Razveli se posle 10 godina braka: Mirna i Albert Nađ stavili tačku, a ona već želi da se odrekne jedne stvari!

Razveli se posle 10 godina braka: Mirna i Albert Nađ stavili tačku, a ona već želi da se odrekne jedne stvari!

Mondo 03.01.2023
Nekadašnji fudbaler Albert Nađ razveo se od supruge Mirne, koja je dizajnerka, a s kojom se ranije već razilazio, ali i mirio. Nekadašnji fudbaler Albert Nađ razveo se od supruge Mirne, koja je dizajnerka, a s kojom se ranije već razilazio, ali i… »
Krah braka! Razveli se Mirna i Albert Nađ! Dizajnerka se odriče jednog! Evo šta kaže bivši fudbaler!

Krah braka! Razveli se Mirna i Albert Nađ! Dizajnerka se odriče jednog! Evo šta kaže bivši fudbaler!

Kurir 03.01.2023
Mirna i Albert Nađ više nisu zajedno. Dizajnerka i nekadašnji fudbaler su se rastali krajem prošle godine nakon deset godina zajedničkog života. Ona je nedavno viđena u opštini Novi Beograd, gde se raspitivala o proceduri vraćanja svog… »

Vesti dana »