Povezane vesti

Piše Ranko Pivljanin: Ovo vam je to, a nije da nisam hteo nešto lepo

Piše Ranko Pivljanin: Ovo vam je to, a nije da nisam hteo nešto lepo

Nova 03.01.2023
Portal Nova.rs za praznike svojim čitaocima poklanja 40 autorskih tekstova koji predstavljaju aktuelna i analitična ili intimna i ispovedna zapažanja o godini koja je iza nas. Ili o ljubavi. Ima ih i o aktivizmu, savremenicima, društvenoj… »
Vreme da se izvadi palac iz usta i stavi kažiprst na slepočnicu: Piše Zdravko Ponoš

Vreme da se izvadi palac iz usta i stavi kažiprst na slepočnicu: Piše Zdravko Ponoš

Nova 03.01.2023
Portal Nova.rs za praznike svojim čitaocima poklanja 40 autorskih tekstova koji predstavljaju aktuelna i analitična ili intimna i ispovedna zapažanja o godini koja je (skoro u potpunosti) iza nas. Ili o ljubavi. Ima ih i o aktivizmu, savremenicima… »
Katar, fudbal i molitva

Katar, fudbal i molitva

Nova 03.01.2023
Portal Nova.rs za praznike svojim čitaocima poklanja 40 autorskih tekstova koji predstavljaju aktuelna i analitična ili intimna i ispovedna zapažanja o godini koja je (skoro u potpunosti) iza nas. Ili o ljubavi. Ima ih i o aktivizmu, savremenicima… »
Ja sam mama robot i 22 godine sam slepo poštovala četiri pravila: Danas bih prekršila tri

Ja sam mama robot i 22 godine sam slepo poštovala četiri pravila: Danas bih prekršila tri

Nova 03.01.2023
Portal Nova.rs za praznike svojim čitaocima poklanja 40 autorskih tekstova koji predstavljaju aktuelna i analitična ili intimna i ispovedna zapažanja o godini koja je (skoro u potpunosti) iza nas. Ili o ljubavi. Ima ih i o aktivizmu, savremenicima… »

Vesti dana »