Povezane vesti

Srbin nađen mrtav u Bugarskoj uoči Nove godine

Srbin nađen mrtav u Bugarskoj uoči Nove godine

Telegraf 03.01.2023
Prema sadašnjim informacijama on je izašao u šetnju, a pronašli su ga mrtvog. Državljanin Srbije D.G. (55), poreklom iz Trstenika, pronađen je mrtav u Bugarskoj pod još nerazjašnjenim okolnostima uoči Nove godine. Kako pišu beogradski mediji, on… »
Srbin mrtav nađen u Bugarskoj: Telo otkrili dronovi posle dva dana potrage!

Srbin mrtav nađen u Bugarskoj: Telo otkrili dronovi posle dva dana potrage!

Blic 03.01.2023
Državljanin Srbije D.G. (55), poreklom iz Trstenika, pronađen je mrtav u Bugarskoj uoči Nove godine. Pedesetpetogodišnji planinar iz Trstenika stradao je u Bugarskoj na planinarenju, potvrđeno je RTS-u. Kako javljaju bugarski mediji, ispod Vihrena… »
Nađeno još jedno telo pored mrtvog Srbina! Isplivali novi detalji tragedije u Bugarskoj, svi zanemeli od užasnih vesti!

Nađeno još jedno telo pored mrtvog Srbina! Isplivali novi detalji tragedije u Bugarskoj, svi zanemeli od užasnih vesti!

Mondo 03.01.2023
Na planini Pirin, nedaleko od vrha Vihren, nađeno telo bugarskog turiste Plamena Hristova (68). Na planini Pirin, nedaleko od vrha Vihren, nađeno telo bugarskog turiste Plamena Hristova (68). Srbin D. G. (55), poreklom iz Trstenika, pronađen je mrtav u… »
Trsteničanin (55) nađen mrtav u Bugarskoj: Doputovao sam i iznajmio sobu u hotelu, otkriveni strašni detalji

Trsteničanin (55) nađen mrtav u Bugarskoj: Doputovao sam i iznajmio sobu u hotelu, otkriveni strašni detalji

Kurir 03.01.2023
Državljanin Srbije D.G. (55), poreklom iz Trstenika, pronađen je mrtav u Bugarskoj pod još nerazjašnjenim okolnostima uoči Nove godine. Kako se nezvanično saznaje, on je u tu zemlju doputovao sam i iznajmio sobu u malom lokalnom hotelu. Prema… »
Užas! Srbin pronađen mrtav u Bugarskoj! Doputovao sam, iznajmio sobu, a onda su ga našli izlomljenog!

Užas! Srbin pronađen mrtav u Bugarskoj! Doputovao sam, iznajmio sobu, a onda su ga našli izlomljenog!

Mondo 03.01.2023
Srbin pronađen mrtav u Bugarskoj pod još nerazjašnjenim okolnostima uoči Nove godine. Srbin pronađen mrtav u Bugarskoj pod još nerazjašnjenim okolnostima uoči Nove godine. Državljanin Srbije D. G. (55), poreklom iz Trstenika, pronađen je mrtav u… »

Vesti dana »