Povezane vesti

Dante Egzum o navijačima Partizana: ''Kao na filmu, neobjašnjivo...''

Dante Egzum o navijačima Partizana: ''Kao na filmu, neobjašnjivo...''

Sportske.net 03.01.2023
Kako sezona odmiče, Dante Egzum igra sve bolje u ekipi Partizana, njegova uloga u timu je sve značajnija, a povratkom Alekse Avramovića na teren posle povrede, biće i rasterećeniji u nastavku sezone. U susret prvom evroligaškom izazovu u 2023… »
Dante Egzum: Neki navijači ne gledaju košarku, već samo pevaju

Dante Egzum: Neki navijači ne gledaju košarku, već samo pevaju

Euronews 03.01.2023
Košarkaš Partizana, Dante Egzum, gostovao je u evroliginom podkastu "Crossover" gde je govorio o evropskoj košarci. "Kao da je film. Ne možete to da objasnite kao ‘Okej, ja ću sada igrati pred navijačima koji samo žele da mi pobedimo’. Volim da… »
Dante Egzum oduševljen navijačima Partizana: „Trebalo bi da pratim utakmicu, ali ja gledam u njih!“

Dante Egzum oduševljen navijačima Partizana: „Trebalo bi da pratim utakmicu, ali ja gledam u njih!“

Hot sport 03.01.2023
Zadivljen je. Košarkaši Partizana pružaju sve bolje i bolje partije kako sezona odmiče. Zajedno sa ostatkom tima podiže se i kvalitet igre pojedinaca, a među njima jeste i Dante Egzum. Gostujući u emisiji „Crossover“, Džoa Arlauskasa govorio… »
„Trebalo bi da pratim utakmicu, ali ja gledam u navijače“

„Trebalo bi da pratim utakmicu, ali ja gledam u navijače“

Sport klub 03.01.2023
Podeli : Košarkaš Partizana Dante Egzum bio je gost Džoa Arlaukasa u podkastu "Crossover", a osim o svojim košarkaškim počecima i dolasku u Evropu, pričao je i o nesvakidašnjoj atmosferi na utakmicama crno-belih. „To je kao film. Ne možete to… »
Egzum oduševljen atmosferom: ''To je kao film''

Egzum oduševljen atmosferom: ''To je kao film''

Večernje novosti 03.01.2023
Košarkaš Partizana Dante Egzum bio je gost DŽoa Arlaukasa u podkastu "Crossover", pored svog početka u Evropskoj košarci, pričao je i o nesvakidašnjoj atmosferi na utakmicama crno-belih. FOTO: ABA liga/ Dragana Stjepanović - To je kao film. Ne… »

Vesti dana »