Povezane vesti
Kosovska policija na Jarinju privela, pa pustila profesora sa severa Kosovske Mitrovice
Euronews 03.01.2023
Kosovska policija privela je jutros na Jarinju profesora fizičkog vaspitanja sa severa Kosovske Mitrovice zbog navodnog napada na albanske novinare u tom gradu, ali je nakon nekoliko sati pušten na slobodu, rekao je za Tanjug advokat Nebojša Vlajić… »
Srbin zadržan na Jarinju: Policija tzv. Kosova ga privela, pa pustila, ovo je razlog
Kurir 03.01.2023
Policija tzv. Kosova privela je jutros, ali ubrzo i pustila I.M. iz severne Kosovske Mitrovice zbog sumnje da je učestvovao u napadu na albanskog novinara sredinom novembra u tom gradu, preneli su mediji. Po navodima portala Kossev, I.M. je jutros… »
Kosovska policija privela, pa pustila profesora fizičkog iz Kosovske Mitrovice
N1 Info 03.01.2023
Kosovska policija privela je jutros na Jarinju profesora fizičkog vaspitanja iz severne Kosovske Mitrovice zbog navodnog napada na albanske novinare u tom gradu, ali je nakon nekoliko sati pušten na slobodu, potvrdio je za N1 njegov advokat Nebojša… »
Vesti dana »

Dvojica dečaka napala dete (12) u Skejt parku kod "ušća": Oglasio se MUP: Događaj nije povezan sa blokadom Brankovog mosta
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Evropa stoji iza Ukrajine": Makron posle sastanka sa Zelenskim: "Pozdravljam Trampa i njegove napore ka prekidu vatre"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Arena „u blokadi“: „Pumpanje“, vređa se Vučić i niko neće da bude „ćaci“ (VIDEO)
Danas pre 45 minutajoš 1 povezana

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 2 satajoš 4 povezane