Povezane vesti
Manjak radne snage i na Kosovu: Posao za radnike iz Bangladeša, Nepala, Turske
Al Jazeera 03.01.2023
Ekonomskom krizom je izvršna vlast trebala upravljati na bolji način, smatra Lulzim Rafuna, predsjednik Privredne komore Kosova. Zbog nedostataka kvalifikovanog osoblja mnoga preduzeća na Kosovu su prinuđena primati radnike iz zemalja poput Nepala… »
PKK: Na Kosovu nedostatak kvalifikovanog osoblja, zapošljavaju se radnici iz Nepala, Turske i Bangladeša
Danas 03.01.2023
Zbog nedostataka kvalifikovanog osoblja mnoga preduzeća na Kosovu su prinuđena da primaju radnike iz zemalja poput Nepala, Turske i Bangladeša, izjavio je predsednik Privredne komore Kosova (PKK) Ljuljzim Rafuna. Prema zvaničnim podacima Agencije za… »
Vesti dana »
Apokaliptično nevreme podogilo dalmaciju! Od rekordnog pakla do potopa: Tukli grad i kiša, ljudi bežali sa plaža, temperatura pala za 17 stepeni za 5 minuta!
Kurir pre 37 minutajoš 30 povezanih
Borović: Očekivao sam reakciju TOK-a, opet ćemo imati predmet u kome će Kokezu da zaštiti vrh vlasti
Nova pre 2 satajoš 43 povezane
Drama na Bežanijskoj kosi: Bačena bomba na kuću, vlasniku polomljena stakla na automobilu
Blic pre 1 satjoš 38 povezanih
Srbija centar: Brnabić potura skupštinu da uradi prljav posao za SNS i Vučića oko REM-a
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih



