Povezane vesti

Tanja Savić veruje u ljubav: „Venčanicu sigurno neću obući uskoro“

Tanja Savić veruje u ljubav: „Venčanicu sigurno neću obući uskoro“

Nova 03.01.2023
Popularna pevačica praznične dane provodi sa porodicom. Tanja Savić uživa u svakom slobodnom trenutku sa svojim sinovima. Pevačica voli praznike, pa je u ovo vreme posvećena domu, a svoju decu takođe vaspitava u tom duhu, pa ih uči tradiciji… »
Sinove uči srpskoj tradiciji: Tanja Savić u porodičnom okruženju za praznike: "Venčanicu sigurno neću obući uskoro"

Sinove uči srpskoj tradiciji: Tanja Savić u porodičnom okruženju za praznike: "Venčanicu sigurno neću obući uskoro"

Blic 03.01.2023
Pevačica kaže da su praznici rezervisani za porodicu i sinove koje uči srpskoj tradiciji i običajima, koje je nasledila od svojih roditelja. Pevačica Tanja Savić će praznike provodi sa sinovima u Smederevu. - Uskoro se bliži Božić i mi volimo da… »
Tanja Savić krije koga je prvo poljubila u ponoć za novu: Pitali je kad će opet obući venčanicu, odgovor sve zbunio

Tanja Savić krije koga je prvo poljubila u ponoć za novu: Pitali je kad će opet obući venčanicu, odgovor sve zbunio

Kurir 03.01.2023
Pevačica Tanja Savić će praznike provodi sa sinovima u Smederevu. - Uskoro se bliži Božić i mi volimo da smo tog dana skupa. Deca obožavaju prazničnu atmosferu i neizostavno kićenje jelke, tako da su me baš obradovali kada sam se pre nekoliko… »

Vesti dana »