Povezane vesti
Hrvatski reprezentativac Lovren prinuđen da napusti Rusiju zbog ustaškog pozdrava na slavlju posle Mundijala u Kataru
Danas 03.01.2023
Hrvatski reprzentativac Dejan Lovren bio je prinuđen da Zenit iz Sankt Peterburga zato što je „koketirao sa ustaštvom i nacizmom“, objavili su ruski mediji. Lovren je pre nekoliko dana napustio ekipu ruskog šampiona i vratio se u Lion, a sajt „soccer.ru“… »
Hrvat je oteran iz Rusije - koštale ga ustaške pesme! Isplivali novi detalji, zbog ovoga su ga prodali!
Mondo 03.01.2023
Ruski mediji tvrde da Dejan Lovren nije prodat slučajno, ve da je oteran iz Sankt Peterburga zbog ustaških pesama... Ruski mediji tvrde da Dejan Lovren nije prodat slučajno, ve da je oteran iz Sankt Peterburga zbog ustaških pesama... Dejan Lovren prešao… »
Vesti dana »

Ministarka Đedović Handanović o zabrani uvoza ruskog gasa: "Srbija u teškoj i gotovo bezizlaznoj situaciji"
Blic pre 1 satjoš 36 povezanih

Smrt generala Pavkovića: Bio je osuđen na 22 godine, proveo je 20 godina u stranom zatvoru, umro je posle 22 dana od povratka u svoju zemlju
Kurir pre 1 satjoš 28 povezanih

Šokantni detalji sastanka u Beloj kući: Tramp bacao karte koje je doneo Zelenski?
Vesti online pre 55 minutajoš 38 povezanih