Повезане вести
Сахрањен легендарни бразилски фудбалер Пеле
Политика 03.01.2023
Легендарни бразилски фудбалер Пеле, један од најбољих играча у историји, сахрањен је данас у родном граду Сантосу. Ковчег са посмртним остацима легендарног фудбалера био је изложен 24 сата на центру терена на стадиону Сантоса… »
Сахрањен Пеле, хиљаде људи се опростиле од бразилске иконе фудбала
Н1 Инфо 03.01.2023
Ковчег са телом бразилске фудбалске легенде Пелеа пронет је улицама његовог родног града Сантоса, на путу ка гробљу где је одржана затворена, приватна церемонија. Хиљаде људи су се током ноћи и преподнева опростиле од… »
Пеле на последњем путу
Спорт клуб 03.01.2023
Подели : Улице Сантоса преплављене су људима који више од 24 сата на тај начин одају последњу почаст Пелеу. И 15 сати пре отварања капија на стадиону Сантоса већ су људи чекали у реду. Ковчег са Пелеовим посмртним остацима… »
Вести дана »
Крузер са хантавирусом стигао на Канарска острва, путници ће у карантин
Сербиан Невс Медиа пре 23 минутајош 38 повезаних
У пуцњави у кафићу у хрватском граду Крапини убијен полицајац ван дужности, нападач се ранио
Инсајдер пре 3 минутајош 20 повезаних
Огласио се Батут: Ризик од преноса хантавируса мали, 30 година није било мутација. Нема опасности од пандемије налик ковиду.
Дневник пре 3 минутајош 21 повезана
У Србији данас променљиво облачно и мало топлије са сунчаним интервалима
Инсајдер пре 2 сатајош 17 повезаних
Први извоз гаса од почетка рата: Катарски танкер пробио блокаду у Ормуском мореузу и кренуо ка Пакистану
Курир пре 33 минутајош 10 повезаних



