Povezane vesti

Kristijano Ronaldo predstavljen u Rijadu kao novi igrač Al Nasre

Kristijano Ronaldo predstavljen u Rijadu kao novi igrač Al Nasre

Politika 03.01.2023
RIJAD – Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo promovisan je danas kao novi igrač Al Nasre na stadionu Mrsul park pred 25.000 gledalaca. Ronaldo se pojavio na konferenciji za medije u društvu trenera Rudija Garsije. „Veoma sam ponosan što sam… »
Ronaldo na spektakularan način promovisan u Rijadu!

Ronaldo na spektakularan način promovisan u Rijadu!

Sportske.net 03.01.2023
Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Kristijano Ronaldo je i zvanično promovisan kao novi član Al Nasra iz Rijada. Tim iz Saudijske Arabije priredio mu je spektakularnu promociju, kojoj je prisustvovalo 25.000 gledalaca. Stiglo je preko 130.000… »
Završena Promocija Ronalda: Jedinstven ugovor jer sam ja jedinstven

Završena Promocija Ronalda: Jedinstven ugovor jer sam ja jedinstven

Novi magazin 03.01.2023
Kristijano Ronaldo je i zvanično promovisan kao novi član Al Nasra. Klub iz Saudijske Arabije priredio mu je fantastičnu promociju kojoj je na stadionu Mrsul park prisustvovalo 25.000 gledalaca. To je pun kapacitet stationa, a dan pre promocije vradala… »
Kristijano Ronaldo promovisan u Al Nasru

Kristijano Ronaldo promovisan u Al Nasru

Euronews 03.01.2023
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo promovisan je danas kao novi igrač Al Nasra na stadionu Mrsul park pred 25.000 gledalaca. Ronaldo se pojavio na konferenciji za medije u društvu trenera Rudija Garsije. U klubu su ovo nazvali "istorijskim… »

Vesti dana »