Povezane vesti

Jovana Jeremić oplela po miljenici nacije: Ove njene reči neće proći nekažnjeno

Jovana Jeremić oplela po miljenici nacije: Ove njene reči neće proći nekažnjeno

Svet & Skandal 03.01.2023
Izjava Jovane Jeremić na račun koleginice uzdrmala javnost Jovana Jeremić svakim svojim pojavljivanjem izazove buru u javnosti, da li ljude isprovocira neka njena izjava, ili neuobičajen stajling, tek voditeljka se pobrine za to da niko ne ostane… »
"Kosjerina nije moj nivo": Jovana Jeremić isprozivala voditeljku RTS-a:"Hteli su da je dižu preko mene"

"Kosjerina nije moj nivo": Jovana Jeremić isprozivala voditeljku RTS-a:"Hteli su da je dižu preko mene"

Blic 03.01.2023
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila je svoje mišljenje o jednoj od najpopularnijih koleginica, Dragani Kosjerini. Naime, Jeremićeva tvrdi da je Dragana prosečna voditeljka, a može se primetiti da o njoj nema visoko mišljenje. - Dragana Kosjerina je… »
Kosjerina je zamenjiva, nije zvezda, ni moj nivo! Jovana Jeremić isprozivala Draganu - "Hteli su da je dižu preko mene!"

Kosjerina je zamenjiva, nije zvezda, ni moj nivo! Jovana Jeremić isprozivala Draganu - "Hteli su da je dižu preko mene!"

Mondo 03.01.2023
Jovana Jeremić otkrila šta misli o voditeljki Dragani Kosjerini, a po svemu sudeći o njoj nema visoko mišljenje. Jovana Jeremić otkrila šta misli o voditeljki Dragani Kosjerini, a po svemu sudeći o njoj nema visoko mišljenje. Jovana Jeremić… »

Vesti dana »