Povezane vesti

"Pretio je da će me ubiti i zapaliti kuću": Šok tvrdnje Ivane Šašić o bivšem mužu Bojanu, obelodanila sve

"Pretio je da će me ubiti i zapaliti kuću": Šok tvrdnje Ivane Šašić o bivšem mužu Bojanu, obelodanila sve

Blic 03.01.2023
Pevačica Ivana Šašić je van sebe zbog svakodnevnih uvreda koje na njen račun izgovara njen bivši suprug Bojan Simić, od kog se prošlog leta razvela zbog preljube. On je u "Zadruzi" pričao da su joj deca "antihristi", te da je on morao da ih… »
Svaka njegova reč je narezana na cd! Pevačica pakuje tužbe protiv bivšeg muža - sačekaće ga šok kad izađe iz Zadruge!

Svaka njegova reč je narezana na cd! Pevačica pakuje tužbe protiv bivšeg muža - sačekaće ga šok kad izađe iz Zadruge!

Mondo 03.01.2023
Bivši suprug Ivane Šašić ne prestaje da vređa bivšu ženu, zbog čega se i pevačica oglasila i isppričala svoju stranu priče. Bivši suprug Ivane Šašić ne prestaje da vređa bivšu ženu, zbog čega se i pevačica oglasila i isppričala svoju… »
"Svaka njegova reč je narezana na cd i pakuje se za tužbe" Ivana Šašić besna na bivšeg: Moje ne uzimaj u smrdljiva usta…

"Svaka njegova reč je narezana na cd i pakuje se za tužbe" Ivana Šašić besna na bivšeg: Moje ne uzimaj u smrdljiva usta…

Kurir 03.01.2023
Pevačica Ivana Šašić odgovorila je na žestoke prozivke bivšeg supruga, učesnika "Zadruge" Bojana Simića, koji sada ne vređa samo nju, već i njeno dvoje dece. Bojan je u "Zadruzi" ispričao da su Ivanini sinovi "antihristi", da "imaju šifru", te… »

Vesti dana »