Povezane vesti

Balkan ne prestaje da bruji o teodorinoj ispali! Džehva pobesnela, opet se oglasila zbog fubalera

Balkan ne prestaje da bruji o teodorinoj ispali! Džehva pobesnela, opet se oglasila zbog fubalera

Kurir 04.01.2023
Teodora Džehverović se oglasila nakon što se pojavila informacija da je izmislila poruku od čuvenog Nejmara, pa je opet reagovala na Instagramu. Naime, pevačica Teodora Džehverović pohvalila se pre nekoliko dana da je dobila poruku od slavnog… »
Mislite da lažem da nisam suada, zašto biste mi verovali za Nejmara?! Teodora pobesnela, opet se oglasila zbog fubalera!

Mislite da lažem da nisam suada, zašto biste mi verovali za Nejmara?! Teodora pobesnela, opet se oglasila zbog fubalera!

Mondo 04.01.2023
Teodora Džehverović se oglasila nakon što su je napali da je izmislila poruku od čuvenog Nejmara, pa je opet reagovala na Instagramu. Teodora Džehverović se oglasila nakon što su je napali da je izmislila poruku od čuvenog Nejmara, pa je opet… »
Teodora Džehverović progovorila o nejmaru: Evo da li je fotošopirala poruke sa fudbalerom: "Niste mi verovali ni da se ne…

Teodora Džehverović progovorila o nejmaru: Evo da li je fotošopirala poruke sa fudbalerom: "Niste mi verovali ni da se ne…

Blic 04.01.2023
Pevačica Teodora Džehverović izazvala je pravu buru na estradi kada je na svom Instagram profilu podelila prepisku sa brazilskim fudbalerom Najmarom. Ubrzo su domaći mediji počeli da pišu da je navodno prepiska fotošop i da je Teodora pokušala da… »

Vesti dana »