Povezane vesti
Ružić: Verujem u mere koje smo doneli protiv nasilja u školama
Dnevnik 04.01.2023
BEOGRAD: Nasilje je kompleksan društveni fenomen, a škole i deca nisu izolovana ostrva i nisu izuzeta od uticaja, ali verujem da će mere koje smo doneli dati rezultate, rekao je ministar prosvete Branko Ružić. Da bi se primenile predložene mere potrebno… »
Ružić: Verujem da će mere koje smo doneli protiv nasilja u skolama dati rezultat
IndeksOnline 04.01.2023
BEOGRAD – Nasilje je kompleksan društveni fenomen, a škole i deca nisu izolovana ostrva i nisu izuzeta od uticaja, ali verujem da će mere koje smo doneli dati rezultate, rekao je ministar prosvete Branko Ružić. “Da bi se primenile predložene mere… »
Ministar Ružić otkrio kada će početi primena predloženih mera protiv nasilja: Verujem da će dati rezultat
Telegraf 04.01.2023
Sve predložene mere imaju isti cilj, a to je da se smanji nasilje u školama, kaže ministar prosvete Branko Ružić. Nasilje je kompleksan društveni fenomen, a škole i deca nisu izolovana ostrva i nisu izuzeta od uticaja, ali verujem da će mere koje smo… »
Vesti dana »
Doktorand kriminologije o hapšenju načelnika beogradske policije: Svi potezi vlasti će biti radi kontrole štete
Mašina pre 3 satajoš 77 povezanih
Porasle akcize na gorivo - još nisu u punom iznosu, ali nisu ni smanjene 25%
N1 Info pre 5 satijoš 31 povezana
MUP uputio Depešu svim organizacionim jedinicama: Zabranjuje se ponašanje kojim se narušava ugled policije
Nedeljnik pre 19 minutajoš 17 povezanih




