Povezane vesti
Blaži pad ekonomije evrozone u decembru
Biznis.rs 04.01.2023
industrija ponovo zabeležila jači pad od uslužnog sektora. Pad aktivnosti u ekonomiji evrozone usporio je u decembru zahvaljujući ublažavanju inflacije, koja je ugrozila kupovnu moć i smanjila potražnju potpomognuta povišenim kamatnim stopama, pokazalo… »
Blaži pad ekonomije eurozone u prosincu
SEEbiz 04.01.2023
FRANKFURT - Pad aktivnosti u gospodarstvu eurozone usporio je u prosincu zahvaljujući popuštanju inflacije koja je naškodila kupovnoj moći i smanjila potražnju, 'potpomognuta' podignutim kamatnim stopama, pokazalo je u srijedu istraživanje S&P Globala… »
Privredna aktivnost u evrozoni i dalje pada, ali manje
Bloomberg Adria 04.01.2023
Pad aktivnosti u privredi evrozone usporio je u decembru zahvaljujući popuštanju inflacije, pokazalo je u sredu istraživanje S&P Globala. Pokazatelj PMI, koji obuhvata stavove zvaničnika najvećih privatnih kompanija obuhvaćenih anketom, u privatnom… »
Vesti dana »
Jezive scene u Grčkoj, helikopter se nakon sudara pretvorio u buktinju. Otkriveno ko su žrtve: "Ovo bi mogao biti uzrok nesreće"
Kurir pre 5 satijoš 27 povezanih
IMT sa igračem više slavio protiv Partizana, prva pobeda Radničkog
Radio sto plus pre 2 satajoš 29 povezanih
Tramp odložio napade na Iran, Teheran negira dogovor, nove žrtve u Gaze
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 56 povezanih
(VIDEO) Građanima nije jasno kako da štede struju i vodu po vrućini
N1 Info pre 5 satijoš 53 povezane
Srbija pobedom zatvorila malerozno prvenstvo: Orlići deveti u Evropi
Mondo pre 3 satajoš 28 povezanih



