Povezane vesti

Zvezda odbija ponude i dovodi 4-5 pojačanja! Terzić otkrio sve - evo ko odlazi, a ko dolazi na Marakanu!

Zvezda odbija ponude i dovodi 4-5 pojačanja! Terzić otkrio sve - evo ko odlazi, a ko dolazi na Marakanu!

Mondo 04.01.2023
Mitar Mrkela i Zvezdan Terzić pričali su o dolascima i odlascima u Zvezdi. Mitar Mrkela i Zvezdan Terzić pričali su o dolascima i odlascima u Zvezdi. Crvena zvezda počela je pripreme za nastavak sezone. Pokušaće da odbrani prednost od 10 bodova u… »
Zvezda pravi dva tima - jedan za superligu, drugi za Evropu! Milojević saopštio spisak, pa priznao: Pričali smo o tome!

Zvezda pravi dva tima - jedan za superligu, drugi za Evropu! Milojević saopštio spisak, pa priznao: Pričali smo o tome!

Mondo 04.01.2023
Crvena zvezda započela je pripreme za drugi deo sezone. Crvena zvezda započela je pripreme za drugi deo sezone. Crvena zvezda krenula je u pripreme za drugi deo sezone. Nalazi se na vrhu tabele, ima 10 bodova prednosti u odnosu na Partizan i želi to da… »
Partizan dovodi pojačanja! Ivica Kralj za MONDO: Biće novih lica, ali ja imam drugačiju viziju za ovaj tim!

Partizan dovodi pojačanja! Ivica Kralj za MONDO: Biće novih lica, ali ja imam drugačiju viziju za ovaj tim!

Mondo 04.01.2023
Ivica Kralj je u razgovoru za MONDO pričao o Partizanu, pojačanjima, planovima, Ligi konferencija... Ivica Kralj je u razgovoru za MONDO pričao o Partizanu, pojačanjima, planovima, Ligi konferencija... Partizan je počeo pripreme za nastavak sezone… »

Vesti dana »