Povezane vesti

Preminuo Zoran Kalezić: Pevač izgubio najtežu bitku - prošle godine mu odstranili delove oba plućna krila

Preminuo Zoran Kalezić: Pevač izgubio najtežu bitku - prošle godine mu odstranili delove oba plućna krila

Mondo 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić preminuo je posle duge i teške bolesti u 73. godini. Pevač Zoran Kalezić preminuo je posle duge i teške bolesti u 73. godini Folk pevač Zoran Kalezić se od prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao… »
Preminuo je pevač Zoran Kalezić!

Preminuo je pevač Zoran Kalezić!

Svet plus 04.01.2023
Pevač narodne muzike, Zoran Kalezić, preminuo je danas u 73. godini, on se više od godinu dana borio sa karcinomom pluća. Prošle godine, u novembru, okupio je prijatelje kojima je želeo da se zahvali na podršci. Tada mu je prijatelj Šukrija Žuti… »
Preminuo Zoran Kalezić

Preminuo Zoran Kalezić

Nova 04.01.2023
Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu bio je operisan u jednoj crnogorskoj bolnici Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini, saznaje Telegraf.rs. Folk pevač se… »
Umro Zoran Kalezić

Umro Zoran Kalezić

Blic 04.01.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu bio je i operisan u jednoj crnogorskoj bolnici. Međutim, svestan da se radi o… »
"Polako sam krenuo ka mom Tomi Zdravkoviću": Zoran Kalezić predosetio svoju smrt, bio je spreman na najgore

"Polako sam krenuo ka mom Tomi Zdravkoviću": Zoran Kalezić predosetio svoju smrt, bio je spreman na najgore

Blic 04.01.2023
Pevač narodne muzike Zoran Kalezić preminuo je u 73. godini posle duge i teške bolesti. On se dugo borio sa opakom bolešću, a o svojoj životnoj bitki otvoreno je govorio. U jednom od poslednjih intervjua ispričao je da oseća da mu se bliži kraj i… »
"Hemoterapije mi kupuju dve godine života": Ovo je bila poslednja želja Zorana kalezića, a jedno nije stigao da ispuni

"Hemoterapije mi kupuju dve godine života": Ovo je bila poslednja želja Zorana kalezića, a jedno nije stigao da ispuni

Blic 04.01.2023
Pevač Zoran Kalezić izgubio je životnu bitku u 73. godini. On je dugo bolovao od opake bolesti, a o svojoj borbi sa rakom pluća uvek je otvoreno govorio. Njemu je u Podgorici odstarnjen deo plućnog krila koji je zahvatio karcinom. - Kako mogu da se… »
Preminuo Zoran Kalezić: Pevač umro posle borbe sa karcinomom pluća

Preminuo Zoran Kalezić: Pevač umro posle borbe sa karcinomom pluća

Večernje novosti 04.01.2023
POSLE duge i teške bolesti preminuo je pevač Zoran Kalezić u 73. godini. Foto: P. Milošević Folk pevač se od kraja prošle godine borio s karcinomom pluća, a nakon što je saznao dijagnozu, bio je i operisan u jednoj crnogorskoj bolnici. Međutim… »

Vesti dana »