Povezane vesti

Putuj mila moja… Porodica Suzane Mančić zavijena u crno, napustila ju je oči Božića FOTO

Putuj mila moja… Porodica Suzane Mančić zavijena u crno, napustila ju je oči Božića FOTO

Svet & Skandal 04.01.2023
Suze Suzane Mančić zbog gubitka voljene tete Suzana Mančić pre 14 godina teško se oprostila od majke Vere, koja je nakon smrti supruga, a Suzaninog oca, do samog kraja živela pod istim krovom sa voditeljkom i njenim ćerkama Natalijom i Teodorom… »
Suzana Mančić objavila tužnu vest: Nova godina joj donela gubitak bliskog člana porodice, oglasila se i oprostila od nje

Suzana Mančić objavila tužnu vest: Nova godina joj donela gubitak bliskog člana porodice, oglasila se i oprostila od nje

Mondo 04.01.2023
Suzana Mančić je podelila sa svima tužnu vest koja ju je zadesila na samom početku 2023. godine. Suzana Mančić je podelila sa svima tužnu vest koja ju je zadesila na samom početku 2023. godine. Voditeljka Suzana Mančić objavila je tužnu vest da… »
Tužne vesti stižu iz doma suzane Mančić! Voditeljku zadesila iznenadna smrt u porodici, hitno se oglasila slomljena!

Tužne vesti stižu iz doma suzane Mančić! Voditeljku zadesila iznenadna smrt u porodici, hitno se oglasila slomljena!

Kurir 04.01.2023
Voditeljka Suzana Mančić rastužila je sve na društvenim mrežama kada je objavila da je izgubila dragu osobu sa kojom je delila i dobro i zlo. Pre 14 godina Suzana je ostala bez svoje majke Vere čiji je odlazak teško podnela, koja je nakon smrti… »
(Foto) "mila moja, mirno putuj": Tuga u domu Suzane Mančić, voditeljka slomljena od bola

(Foto) "mila moja, mirno putuj": Tuga u domu Suzane Mančić, voditeljka slomljena od bola

Blic 04.01.2023
Voditeljki Suzani Mančić preminula je tetka i ona se od nje oprostila na Instagramu uz bolnu poruku. Suzana je, naime, teško podnela smrt oca i majke, a sada je doživela još jednu porodičnu tragediju. - Odlaze da bi se ponovo nasli: Vera, Lale i… »

Vesti dana »