Povezane vesti

S bivšim mužem se čujem 3 puta dnevno! Dara uživa s mlađim momcima, a sada sve iznenadila - "Prija mi da budemo zajedno"

S bivšim mužem se čujem 3 puta dnevno! Dara uživa s mlađim momcima, a sada sve iznenadila - "Prija mi da budemo zajedno"

Mondo 05.01.2023
Dara Bubamara se pre više od 6 godina razvela od supruga Milana Kesića, ali ističe da se sada non-stop čuju i provode vreme zajedno. Dara Bubamara se pre više od 6 godina razvela od supruga Milana Kesića, ali ističe da se sada non-stop čuju i… »
"Prija mi da budem sa bivšim mužem": Dara Bubamara o partnerima i udvaračima: "Svi me muvaju"

"Prija mi da budem sa bivšim mužem": Dara Bubamara o partnerima i udvaračima: "Svi me muvaju"

Blic 05.01.2023
Pevačica Dara Bubamara je, kao po običaju, i ovu Novu godinu dočekala radno. Iako kaže da u prethodnom periodu nije imala vremena za ljubav, pevačica ističe da joj sve više prija druženje sa bivšim suprugom, Milanom Kesićem, i harmoničan odnos… »
Palo priznanje dare bubamare! Pevačica uživala sa mlađim momcima, a sada sve iznenadila odlukom: "Prija mi društvo bivšeg"

Palo priznanje dare bubamare! Pevačica uživala sa mlađim momcima, a sada sve iznenadila odlukom: "Prija mi društvo bivšeg"

Kurir 05.01.2023
Dara Bubamara iako se razvela od Milana Kesića, sada ističe da se non-stop čuju i provode vreme zajedno. Naime, pevačica ističe da joj sve više prija druženje sa bivšim suprugom, Milanom Kesićem, i harmoničan odnos koji neguju zbog sina. - U… »

Vesti dana »