Povezane vesti
Tiodorović: Novi soj virusa nije razlog za zabrinutost, ali je oprez potreban
Politika 05.01.2023
Epidemiolog Branislav Tiodorović smatra da nema razloga za zabrinutost zbog pojave novog soja virusa korona, ali da su potrebni oprez i ozbiljnost. Uprkos tome što Kina posle gotovo tri godine strogih mera otvara granice i ublažava politiku nulte… »
Blagi porast broja zaraženih u Srbiji, Kina ublažava kovid mere, SZO zabrinuta
RTS 05.01.2023
Nakon novogodišnjih proslava, u našoj zemlji blago raste broj novozaraženih koronavirusom. To ne brine stručnjake koliko vesti o porastu broja zaraženih u drugim zemljama, posebno u Kini. Ni posle tri godine, pandemija nije gotova. To potvrđuju najnoviji… »
Tiodorović: Nema razloga za paniku oko novog soja, već za oprez i ozbiljnost
Glas Zaječara 05.01.2023
Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je da je novi soj koronavirusa stigao preko Australije i Sjedinjenih Američkih Država i do dela Evrope, ali da nema razloga za zabrinutost, već za oprez i ozbiljnost. On je na RTS rekao da se dešava nešto što su… »
Vesti dana »
Veliki broj Kraljevčana u šetnji podrške profesorki Kleut i novosadskim studentima (VIDE0)
Glas Šumadije pre 1 satjoš 59 povezanih
Tramp se vraća kući, a u Briselu počinje samit EU: "Jedinstvo Evrope delovalo protiv pretnji predsednika SAD"
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih
Profil Manje Grčić, kandidata za direktora RTS-a: Bliska veza sa vlastima
N1 Info pre 2 satajoš 27 povezanih
Vučić sa Orbanom o NIS-u u Davosu: "Verujem da će konačni ugovor Rusa i Mađara biti završen do sredine marta"
Insajder pre 6 satijoš 25 povezanih




