Povezane vesti

Horor! Sekirom je ubio bebu u majčinom naručju! Jezivi detalji krvavog zločina u Zagrebu!

Horor! Sekirom je ubio bebu u majčinom naručju! Jezivi detalji krvavog zločina u Zagrebu!

Kurir 05.01.2023
Goran K. (43) je u sredu u Zagrebu sekirom ubio devojčica (1), a njenu majku D.P. (42) teško povredio u kući u zagrebačkom naselju Kozari putevi. Posle zločina Goran je skončao pod točkovima kamiona na auto-putu A3, nedaleko od Kosnice, pod koji se… »
"Ne daj Bože da se pamet okrene, da to čovek uradi” Goran sekirom ubio dete i povredio bivšu ženu, njegove komšije iz…

"Ne daj Bože da se pamet okrene, da to čovek uradi” Goran sekirom ubio dete i povredio bivšu ženu, njegove komšije iz…

Blic 05.01.2023
Region je zaprepašten zločinom koji je u Zagrebu počinio Goran Knežević (43) poreklom iz Žepča. Knežević je u pomahnitalom napadu, sekirom ubio devojčicu i teško povredio njenu majku, inače svoju bivšu suprugu. Goran je potom poginuo, kada ga… »
Komšije u šoku! Svedoci krvoprolića u Zagrebu otkrili šta su videli: "Da sam znao na vreme, ispalio bih šaržer u njega"

Komšije u šoku! Svedoci krvoprolića u Zagrebu otkrili šta su videli: "Da sam znao na vreme, ispalio bih šaržer u njega"

Mondo 05.01.2023
Meštani Kozarskog puta su u šoku nakon strašnog zločina koji se desio u njihovom kraju. Meštani Kozarskog puta su u šoku nakon strašnog zločina koji se desio u njihovom kraju. Meštani Kozarskog puta, nakon mučnog napada u kojem je stradala beba… »
Komšije o ubistvu bebe u Zagrebu: "Da sam ga barem video na vreme, ispucao bih ceo šaržer u njega"

Komšije o ubistvu bebe u Zagrebu: "Da sam ga barem video na vreme, ispucao bih ceo šaržer u njega"

Telegraf 05.01.2023
Goran K. je sinoć nakon svađe sa bivšom partnerkom sekirom napao nju i njenu jednoipogodišnju ćerku koja je od zadobijenih povreda preminula u bolnici. Stanari Kozari puteva nakon mučnog napada u kojem je smrtno stradala beba, a njena majka sa… »

Vesti dana »