Povezane vesti

Otvorio dušu i zaprepastio sve Bojan Simić ispričao kako ga je prevarila misteriozna devojka, uhvatio je u krevetu sa…

Otvorio dušu i zaprepastio sve Bojan Simić ispričao kako ga je prevarila misteriozna devojka, uhvatio je u krevetu sa…

Alo 05.01.2023
Njih dvoje su se neposredno pred njegov ulazak u rijaliti razveli jer ju je on prevario sa medicinskom sestrom. Bojan Simić, bivši suprug pevačice Ivane Šašić, učesnik je aktuelne sezone "Zadruge". Njih dvoje su se neposredno pred njegov ulazak u… »
"Ljubavi, marko nije imao gde da spava" - Bojan prevario pevačicu i izneo šok detalje iz prošlosti: "Nisam ja teletabis"

"Ljubavi, marko nije imao gde da spava" - Bojan prevario pevačicu i izneo šok detalje iz prošlosti: "Nisam ja teletabis"

Mondo 05.01.2023
Učesnik Zadruge Bojan Simić našao se u centru skandala kada je otkriveno da je pevačicu Ivanu Šašić prevario sa medicinskom sestrom, a sada se prisetio šokantnih detalja iz prošlosti. Učesnik Zadruge Bojan Simić našao se u centru skandala kada… »
"Zatekao sam je u krevetu sa najboljim drugom": Prevario pevačicu sa medicinskom sestrom, pa izneo šok detalje iz prošlosti

"Zatekao sam je u krevetu sa najboljim drugom": Prevario pevačicu sa medicinskom sestrom, pa izneo šok detalje iz prošlosti

Blic 05.01.2023
Bojan Simić, bivši suprug pevačice Ivane Šašić, učesnik je aktuelne sezone "Zadruge". Njih dvoje su se neposredno pred njegov ulazak u rijaliti razveli jer ju je on prevario sa medicinskom sestrom. Bojan Boki Simić sada je u "Zadruzi", svojim… »

Vesti dana »