Povezane vesti

Goga stavila tačku na brak sa Urošem, a sve češće je u njegovom društvu! Dugo se spekulisalo o njihovom odnosu, evo šta…

Goga stavila tačku na brak sa Urošem, a sve češće je u njegovom društvu! Dugo se spekulisalo o njihovom odnosu, evo šta…

Kurir 05.01.2023
Pevačica Goga Sekulić otkrila je kako sada provodi Novogodišnje praznike kao mama , i dotakla se odnosa sa svojim bivšim suprugom Urošem Domanovićem. Naime, Goga sada praznike dočekuje u toplini svog doma sa sinom, a ranije je svaku Novu godinu… »
Tanja Savić brutalno odgovorila Saši popoviću na prozivke: Imala je jedno da mu poruči, a otkrila i ovu stvar iz privatnog…

Tanja Savić brutalno odgovorila Saši popoviću na prozivke: Imala je jedno da mu poruči, a otkrila i ovu stvar iz privatnog…

Kurir 05.01.2023
Pevačica Tanja Savić otkrila je da će praznike provesti sa sinovima u Smederevu, a dotakla se i izjave Saše Popovića o njenoj karijeri kao i svog emotivnog statusa. Naime, pevačica se prisetila praznika u svom detinjstvu pa otkrila kako ih sada… »
Tanja Savić odgovorila na prozivke Saše Popovića da je mogla biti veća zvezda: Jedno mu je poručila

Tanja Savić odgovorila na prozivke Saše Popovića da je mogla biti veća zvezda: Jedno mu je poručila

Blic 05.01.2023
Pevačica Tanja Savić će praznike provesti sa sinovima u Smederevu, ali kako peva u novogodišnjoj noći i sutradan, vreme pre i posle koristi da bude uz Maksima i Đorđa. - Uskoro se bliži Božić i mi volimo da smo tog dana skupa. Deca obožavaju… »
Otkrila istinu o pomirenju sa 15 godina mlađim! Goga sve češće u društvu bivšeg supruga - "Uroša volim i poštujem!"

Otkrila istinu o pomirenju sa 15 godina mlađim! Goga sve češće u društvu bivšeg supruga - "Uroša volim i poštujem!"

Mondo 05.01.2023
Goga Sekulič progovorila o poslovnim uspesima u 2022. godini, ali i odnosu sa bivšim suprugom o čemu se danima pričalo u javnosti. Goga Sekulič progovorila o poslovnim uspesima u 2022. godini, ali i odnosu sa bivšim suprugom o čemu se danima… »
"Volim bivšeg muža uroša": Goga Sekulić posle razvoda progovorila o planovima: "To mi je velika želja"

"Volim bivšeg muža uroša": Goga Sekulić posle razvoda progovorila o planovima: "To mi je velika želja"

Blic 05.01.2023
Dok nije postala majka, pevačica Goga Sekulić praznike je provodila radno i na nastupima sa publikom. Međutim, od kada je tu sin Vasilj Andrej praznike provodi u toplini porodičnog doma. - Kao devojka sam uglavnom bila svuda, što poslovno, što… »

Vesti dana »

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Assange na slobodi nakon nagodbe o priznanju krivice

Al Jazeera pre 52 minutajoš 35 povezanih
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 satjoš 37 povezanih