Povezane vesti
Karolin Garsija priznala da je patila od bulimije
N1 Info 05.01.2023
Francuska teniserka Karolin Garsija priznala je da joj je poslednjih nekoliko godina života bilo veoma teško i da je morala da se bori sa bulimijom. Sada 29-godišnja Garsija, koja je na kraju prošle sezone osvojila titulu u VTA finalu, rekla je da je… »
Karolin Garsija priznala da je patila od bulimije
Sport klub 05.01.2023
Podeli : Francuska teniserka Karolin Garsija priznala je da joj je poslednjih nekoliko godina života bilo veoma teško i da je morala da se bori sa bulimijom. Sada 29-godišnja Garsija, koja je na kraju prošle sezone osvojila titulu u VTA finalu, rekla je… »
Vesti dana »

(BLOG) Bakarec targetirao Bačulova, deo opozicije bojkotuje sednicu Skupštine - na agendi EXPO 2027 i legalizaciji objekata
N1 Info pre 14 minutajoš 31 povezana

Sneg i dalje pada u nekim delovima Srbije: Ovo je najnovija najava RHMZ
Euronews pre 1 satjoš 24 povezane

Vanredna situacija u 4 opštine u Srbiji: Skoro 5.000 korisnika još bez struje, sneg iskidao elektromrežu
Blic pre 24 minutajoš 12 povezanih